BOD Z ÚSTÍ NAD LABEM ZA REMÍZU 8:8

Autor: , 22.10.2015

Druhé kolo DIVIZE A nás vyslalo na půdu nováčka do Ústí nad Labem. Místní celek byl pro náš tým velkou neznámou a dalším problémem byla naše sestava, kdy z důvodu nemocí či jiných absencí chyběla podstatná část kádru a my se na sever Čech museli vydat v kombinované sestavě. Tu musel opět doplnit i hrající trenér Mgr. Žák.

Úvod utkání však nenaznačoval, že by utkání měla být pro naše barvy překážka. Začali jsme aktivně, ale dlouho jsme se nemohli prosadit přes dobře fungující obranu domácích. To se povedlo až v 7. minutě Stolárovi, jenž využil přihrávku od Kvapila. Za pár minut se prosadil už i Kvapil a bylo to 0:2. Jenže v té samé minutě domácí snížili. Nás to ještě více nabudilo a rychle jsme získali náskok 1:4. Poté jsme ovšem udělali fatální chybu, kdy jsme si v rozjetém utkání vzali oddechový čas, který nám byl osudný. Zbylých šest minut do poločasu bylo zcela v režii domácích. Ti dokonale otočili výsledek a do kabin se šlo za stavu 5:4.

Druhý poločas začali lépe domácí a zvýšili své vedení již na 6:4, když na ukazateli skóre svítila 23. minuta. Naštěstí ještě v té samé minutě alespoň snížil opět Stolár na 6:5. Domácí využili vedení a soustředili se na obranu, z které vyráželi do rychlých brejků. Bohužel dva z nich využili a vedli již 8:5. Posledních 10 minut utkání však patřilo nám. Postupně jsme výsledek korigovali a vše jsme korunovali v 39. minutě vyrovnáním na 8:8. Mohli jsme se radovat i vítězství, když 6 vteřin před koncem, mohl do prázdné brány zakončovat Skořepa – bohužel byl ze zadu sestřelen domácím hráčem… Nejen pro nás dost nepochopitelně nechal tento jasný faul rozhodčí naprosto klidnými. Je vidět, že domácí týmy mají vždy výhodu a my se museli smířit pouze s jedním bodem…

Oficiální statistiky – viz. níže, další výsledky a tabulku najdete na FACR.

Branky (asistence): 8. Guth Petr (Škoda Zdeněk), 14. Sochor Martin (Barnat Petr), 15. Barnat Petr, 17. Fojtík Jan, 20. Sochor Martin (Koucký Vladimír), 23. Seidl Jakub, 29. Koucký Vladimír (Sochor Martin), 30. Seidl Jakub (Fojtík Jan) – 7. Stolár Juraj (Hafenrichter Pavel), 8. Kvapil Tomáš (Skořepa Stanislav), 9. Skořepa Stanislav (Stolár Juraj), 12. Kvapil Tomáš (Švásta Ondřej), 23. Stolár Juraj (Kvapil Tomáš), 31. Stolár Juraj, 34. Stolár Juraj (Hafenrichter Pavel), 39. Skořepa Stanislav (Kvapil Tomáš)
ŽK: Sochor Martin – Hafenrichter Pavel, Žák Pavel, Skořepa Stanislav

Relax Ústí n/L: Dobosz Stanislav – Koucký Vladimír, Škoda Zdeněk, Deutsch Jan, Fojtík Jan, Guth Petr, Sochor Martin, Seidl Jakub, Barnat Petr
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Hafenrichter Pavel, Žák Pavel, Stolár Juraj, Švásta Ondřej, Kvapil Tomáš, Skořepa Stanislav

Nejlepší hráči: Stolár J. (Čechie), Škoda Z. (Relax), Hafenrichter P. (Čechie)