PROHRA A-TÝMU S PRAŽSKÝM WIZARDEM A POKLES NA 10.PŘÍČKU

Autor: , 4.2.2016

V 15.kole DIVIZE A jsme na domácí palubovce přivítali pražský Wizards DDM s nadějí, že se nám podaří získat nějaké body. První půle tomu i nasvědčovala, neboť jsme po ní vedli 3:1, ale v druhé části jsme bohužel propadli a stejně tak jsme se propadli i v tabulce, kde jsme desátí, se čtyřbodovým náskokem před naším příštím soupeřem, Sokolem Dobřichovice… Musíme se vzchopit a v Dobřichovicích bodovat, bude to hodně důležité utkání… Jako tradičně vám přinášíme statistiky a oficiální soutěžní reportáž, dole je pak odkaz na výsledky dalších utkání a tabulku.

RSC Čechie Slaný – Wizards DDM Praha 10 4 : 9 (3 : 1)

Wizards otočil nepříznivé skóre s domácí Čechií po změně stran, druhou část hosté vyhráli 8:1. Velice kvalitní utkání, oba celky hrály od úvodního hvizdu aktivně, šance se střídaly na obou stranách. Jako první se prosadili ve 2 minutě hosté, ale přišly dva slepené góly hostitelského celku, které pojistili ještě jednou brankou. Domácí si tak odnesli do poločasové přestávky nadějný dvoubrankový náskok. Ten ale netrval dlouho, domácí nezachytili nástup hostí, kteří Vobořilem rychle srovnali stav a i jejich další střely končily v domácí síti. Skóre tak pro hosty utěšeně narůstalo a zastavilo se nakonec na devítce. Dva hostující hráči stihli zkompletovat hattrick, Tomek a Výborný. Druhá výhra v odvetách pro Wizards (obě na cizích palubovkách) znamená posun o jedno místo, na čtvrtou příčku, mužstvo nyní táhne dvojice Výborný, Vobořil, která pravidelně boduje. Čechie v posledních pěti utkání vyhrála jen jednou a klesla na 10 pozici, již jen se čtyřbodovým náskokem od sestupového pásma, Mrština bodoval v posledních šesti utkáních v řadě.

Branky (asistence): 5. Kvapil Tomáš (Chaloupka David), 6. Mrština Bohumil (Hafenrichter Pavel), 9. Švásta Ondřej (Kvapil Tomáš), 33. Jiránek Jakub – 2. Tomek Jiří, 21. Vobořil David (Tomek Jiří), 22. Vobořil David (Herc Ondřej), 26. Výborný Filip (Tomek Jiří), 27. Tomek Jiří (Koudelka Luboš), 29. Herc Ondřej (Rathaus Petr), 34. Výborný Filip, 39. Tomek Jiří (Čechura Jan), 40. Výborný Filip
ŽK: Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš – Výborný Filip

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal, Hafenrichter Pavel, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Chaloupka David, Caizl Pavel
Wizards DDM Praha 10: Koudelka Luboš, Čechura Jan, Rathaus Petr, Výborný Filip, Vobořil David, Dolejška Jan, Herc Ondřej, Tomek Jiří

Nejlepší hráči: Koudelka L. (Wizards), Chaloupka D. (Čechie), Výborný F. (Wizards)