SILNÁ REZERVA MĚLNÍKU NAD NAŠE SÍLY…

Autor: , 17.11.2016

V 6.kole DIVIZE A jsme bohužel na palubovce rezervy Olympiku Mělník nestačili na domácí tým a prohráli zde o dvě branky poměrem 8:6 po půli 4:2. Domácí se svojí výhrou dostali do vedení soutěže, my zůstáváme pátí. Tuto neděli 20.11. dopoledne hostíme v naší slánské hale BIOS celek Teplic, který též patří k předním týmům soutěže. Níže přinášíme oficiální reportáž z webu soutěže včetně statistik.

SK Olympik Mělník B – RSC Čechie Slaný 8 : 6 (4 : 2)

Rezerva Olympiku si poradila s Čechií, domácí celek získal rozhodující náskok již v prvním poločase, soupeř jen marně dotahoval gólové manko. Dosud nepokořený Olympik B měl výborný vstup do utkání, po pěti minutách hry ho poslal do vedení Rejman a o chvilku později navýšil náskok Veselý (na obě branky nahrával gólman Šmejkal). Hosté se sice snažili bránit a vyráželi do protiútoků, ovšem nedokázali se střelecky prosadit. To domácí hráči byli v koncovce daleko úspěšnější a dvěma slepenými góly po čtvrthodině hry si pojistili vedení, když se trefili Prejsa s Veselým. Zdálo se, že je o osudu tohoto utkání rozhodnuto, ale v závěru prvního poločasu se konečně střelecky probudili hosté a kapitán Hafenrichter s Kubenkou přinesli naději na případný zvrat. Do druhé části hry vstoupili lépe hosté a již po třech minutách trefil kontaktní branku Švásta. Naději hostů však brzy zmrazil, svým gólem Trubička, který vrátil svému celku dvoubrankové vedení. Podobná situace nastala po půlhodině hry, na další snížení Mrštinou odpověděli domácí brankou Dvorného a zanedlouho přidal svůj třetí zásah Veselý. Ani tento stav však hosty nezlomil, ke snížení jim pomohla proměněná penalta Kubenky. V závěrečné dvouminutovce hosté sáhli ke hře bez gólmana a odměnou jim bylo snížení (třetí v zápase) na rozdíl jediné branky Kvapilem. To však již běžela poslední minuta utkání a hosté již nic dalšího nestihli. Naopak domácí v posledních vteřinách potrestali chybu hostů a střelou do prázdné branky přidali ještě pojistku Prejsou. Vzhledem k menším rozměrům hrací plochy se utkání odehrálo v rámci možností korektně. Pátá výhra a jedna remíza poslala Olympik B do čela soutěže, jeho hráč Rejman bodoval zatím ve všech utkání, ve kterých nastoupil (nehrál však ve 2. kole). Čechie si připsala třetí prohru (dvě v řadě), ale zůstává na páté pozici, oporu má ve svém kanonýru Kubenkovi, který boduje zatím ve všech utkáních.

Rozhodčí: Zlatník Jakub (8,3), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Milner Michal Diváků: 60 Místo konání: SH BIOS Mělník Datum konání: 13. 11. 2016 Výkop: 18:00 AF: D 1/5 – H 4/4
Branky (asistence): 5. Rejman Martin (Šmejkal Milan), 7. Veselý Martin (Šmejkal Milan), 16. Prejsa Tomáš (Trubička Jaroslav), 17. Veselý Martin (Rejman Martin), 24. Trubička Jaroslav (Prejsa Tomáš), 30. Dvorný Radim, 36. Veselý Martin (Benda Karel), 40. Prejsa Tomáš – 19. Hafenrichter Pavel (Kvapil Tomáš), 20. Kubenka Petr (Hafenrichter Pavel), 23. Švásta Ondřej (Kudrna Michal), 28. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 36. Kubenka Petr, 40. Kvapil Tomáš (Kubenka Petr)
ŽK: Vokoun Jiří – Mrština Bohumil

SK Olympik Mělník B: Šmejkal Milan – Veselý Martin, Benda Karel, Rejman Martin, Trubička Jaroslav, Dvorný Radim, Vokoun Jiří, Kočí Michal, Frýzek Lukáš, Prejsa Tomáš
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Kubenka Petr, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub

Nejlepší hráči: Prejsa T., Veselý M. (oba Olympik B), Kvapil T. (Čechie)

Ostatní výsledky a tabulka soutěže jsou k vidění zde.