V POSLEDNÍM LETOŠNÍM UTKÁNÍ VENKU BOHUŽEL PROHRA…

Autor: , 19.12.2016

Utkání 10.kola DIVIZE A s předposledním týmem soutěže jsme bohužel nezvládli a na palubovce benešovského Arsenalu prohrálo naše torzo 8:4… Více info najdete ve statistikách a oficiální reportáži z webu soutěže.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

FC Arsenal Benešov – RSC Čechie Slaný 8 : 4 (2 : 2)
Arsenal si poradil s Čechií po změně stran, nekompletní čechisté některé branky svému hostitelskému celku přímo darovali. Duel dvou letitých soupeřů začal oboustranně opatrně. V prvních pěti minutách se na neveklovské palubovce toho moc neudálo, bylo tam dost nepřesností. První vážnější šance se narodila až v šesté minutě, ale domácí brankář Kondrát byl pozorný. Skóre se poprvé posunulo až v 9 minutě, kdy hosté po nedorozumění mezi obráncem a gólmanem namazali míč před svoji prázdnou branku Filipovi, který ji nemohl minout. Vzápětí mohli hosté vstřelit druhou branku, již do správné sítě, ale domácím pomohlo břevno po střele Chaloupky. V 11 minutě se domácím povedla rychlá akce, která přinesla navýšení vedení. Kapitán Šindelář našel z autového kopu volného Jíru, který přehodil vyběhnuvšího gólmana Kudrnu a donesl míč do prázdné branky. Hosty tento nepříznivý stav nakopl, vzali si time-aut a začali nebezpečně atakovat domácí svatyni. Dvě jejich šance zlikvidoval výborný gólman Kondrát, až přišla 16 minuta, kdy hosté trefili kontaktní branku, po kombinační akci se trefil přesně k tyči Chaloupka. Také hostující gólman Kudrna prokazoval své kvality, zneškodnil několik gólových šancí domácího celku, včetně nájezdu Jíry. Tři minuty před přestávkou se opět zachvělo břevno domácí branky a znovu po střele aktivního Chaloupky. Zanedlouho poté se hosté přeci jen dočkali vyrovnaní, po nejhezčí akci hostí, kdy Kubenka přešel přes polovinu hřiště a zkušeně po zemi nedal Kondrátovi šanci. Do poločasové přestávky se tak šlo za nerozhodného stavu, který byl vzhledem k průběhu hry spravedlivý. Druhé dějství vyšlo domácím hráčům na podtrženou jedničku. Ve 22 minutě vrátil vedení na arsenalskou stranu Žáček trefenou šibenicí z poměrně velkého úhlu. Přicházely další šance i góly do slánské sítě. Po další hezké akci navýšil vedení Filip. Zanedlouho trefuje dělovkou Verner tyč Kudrnovi branky a brejk tři na jednoho končí střelou vedle. Ve 28 minutě si dávají hosté, hrající jen se dvěma hráči na střídání druhého polovlastence, když sami trefují nohu Vernera, od kterého se míč dostává do slánské sítě. Přichází další time-out hostů, kteří začínají hrát s brankářem Kudrnou v poli. Tato taktika jim ale vůbec nevychází, do zakončení se prakticky nedostávají, naopak sami inkasují do otevřené obrany další branky. Dvakrát je během jedné minuty nachytal domácí kapitán Šindelář. Další šance domácí za tohoto již rozhodnutého stavu zahodili, či na brankové čáře nahradil gólmana Kudrnu obránce. Také v poslední domácí brance měli „prsty sami hosté“ a dovolili tak Filipovi zkompletovat hattrick. Hosté v předposlední minutě alespoň trochu zmírnili hořkost porážky dvěma slepenými góly Chaloupky (také si vystřelil hattrick), kdy dohrávali zápas až do konce s brankářem v poli. Pro Arsenal je to teprve druhé vítězství a trochu se z jedenáctého místa přiblížil ke svým sousedům do boje o záchranu v soutěži. Čechie kromě vrchovaté smůly doplatila i na užší kádr a v poslední době se jí moc nedaří, z posledních šesti utkání vyhrála jen jediné, ale zůstává nyní na 7 místě.

Rozhodčí: Polák Ivo (8,4), Vážan Radek (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 50 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 9. 12. 2016 Výkop: 20:00 AF: D 4/0 – H 2/3
Branky (asistence): 8. Filip Miroslav, 11. Jírů Jaroslav (Šindelář Petr), 22. Žáček Ondřej (Chrpa Martin), 24. Filip Miroslav (Vosáhlo Jakub), 28. Verner David, 30. Šindelář Petr (Žáček Ondřej), 31. Šindelář Petr (Filip Miroslav), 36. Filip Miroslav – 16. Chaloupka David (Kvapil Tomáš), 18. Kubenka Petr (Chaloupka David), 38. Chaloupka David (Mrština Bohumil), 39. Chaloupka David (Mrština Bohumil)

FC Arsenal Benešov: Kondrát Josef – Šindelář Petr, Jírů Jaroslav, Vosáhlo Jakub, Verner David, Žáček Ondřej, Horký Jakub, Filip Miroslav, Chrpa Martin
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Hafenrichter Pavel, Kvapil Tomáš, Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Kubenka Petr, Chaloupka David

Nejlepší hráči: Šindelář P. (Arsenal), Kubenka P. (Čechie), Kondrát J. (Arsenal)

Tabulku, kde jsme na 7.místě a výsledky ostatních zápasů najdete zde.