STATISTIKY Z REMÍZOVÉHO UTKÁNÍ S BRANDÝSKEM

Autor: , 19.1.2017

První remízu nejen v tomto roce, ale v celém současném ročníku DIVIZE A jsme uhráli minulý pátek na palubovce FC Brandýsek – dle webu soutěže byla spravedlivá, i když jsme jí vyválčili v předposlední minutě. Více info najdete ve statistikách a oficiální reportáži z webu soutěže.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

Futsal Club Brandýsek – RSC Čechie Slaný 5 : 5 (2 : 2)

Domácí Brandýsek se rozešel smírně s Čechií, v přetahované o skóre hosté nakonec vyválčili spravedlivou remízu v předposlední minutě hry. Utkání začalo volným tempem, obě mužstva hrála více na středu hrací plochy. První vážnější akce se zrodila ve 2 minutě, kdy kombinační hra a přečíslení hostů skončilo vedoucí brankou Stolára. Poté byla hra dále opatrná a tempo bylo ospalé. Domácí se pokoušeli o útočnou hru, ale soupeř jim tyto plány narušoval soustředěnou obranou. Až ve 12 se hostitelský celek prosadil krásnou akcí na jeden dotek, kterou zakončil, prudkou ranou do horní části branky Kroc P. Minutu před přestávkou přišlo další přečíslení domácích a Růžička strhl vedení na stranu Brandýsku. Z vedení se však domácí dlouho neradovali, v té samé minutě hosté srovnali Švástou a šlo se do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Druhé dějství přineslo stejný obraz hry a skóre se střídavě měnilo, až se zastavilo na skóre 5:5. První po změně stran přišli s dalším obratem hosté, když Švásta se prosadil podruhé. Ani toto vedení však dlouho nevydrželo, další remízový stav zajistil Kroc L. Přetahovaná pokračovala, po 29 minutách hry se do druhého vedení dostali domácí druhou trefou Kroce P., ale hosty v závěru podržel Mrština, který první svoje srovnání zařídil sedm minut před koncem. Ve 37 minutě šli domácí do dalšího vedení o jedinou branku, ale Mrština byl proti a svým druhým gólem rozdělil body spravedlivě mezi oba celky. Brandýsek přerušil sérii čtyř proher v řadě, ale zůstává na prvním nesestupovém 10 místě, dva jeho hráči, Růžička s Tesařem, pokračují v bodovém zisku ze všech odehraných utkání. Čechie získala venku 7 bod a drží si 7 příčku, také má dva hráče, kteří bodovali ve všech odehraných utkání, Kubenku a Mrštinu.

Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Prágl Martin (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 13. 1. 2017 Výkop: 19:15 AF: D 2/3 – H 3/5
Branky (asistence): 12. Kroc Patrik (Stökl Robert), 19. Růžička Jiří (Stökl Robert), 23. Kroc Lukáš (Houha Lukáš), 28. Kroc Patrik, 37. Stökl Robert – 19. Švásta Ondřej (Pflégr Václav), 22. Švásta Ondřej (Kubenka Petr), 33. Mrština Bohumil (Stolár Juraj), 33. Stolár Juraj, 39. Mrština Bohumil (Hafenrichter Pavel)
ŽK: Houha Lukáš – 0

Futsal Club Brandýsek: Svoboda Petr – Růžička Jiří, Stökl Robert, Toman Matěj, Houha Lukáš, Mladý Petr, Kroc Lukáš, Kroc Patrik
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Hafenrichter Pavel, Chadima Miroslav, Mrština Bohumil, Kubenka Petr, Švásta Ondřej, Kraus Václav, Stolár Juraj, Chaloupka David
Nejlepší hráči: Hafenrichter P. (Čechie), Růžička J., Svoboda P. (oba Brandýsek)