STATISTIKY Z VÍTĚZSTVÍ NAD LEGIÍ PŘÍBRAM

Autor: , 2.3.2017

Přinášíme oficiální statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže z 19. kola DIVIZE A, kdy jsme ve velmi důležitém utkání dokázali navzdory okleštěné sestavě porazit v přímém boji o záchranu příbramskou Legii. Více najdete v minulé novince z 26.2., statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže pak níže.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

RSC Čechie Slaný – Legie Příbram 5 : 3 (2 : 2)

Čechie si připsala důležité tři body v souboji s Legií, v dramatickém závěru hosté odmítli bodovat neproměněnými dvěma 10mPK, nevyšla jim ani přesilovka. Oba celky potřebovaly bodovat, ale začátek utkání byl oboustranně velmi opatrný až do 8 minuty, kdy se poprvé měnilo skóre. Dvakrát v rychlém sledu udeřili hosté, Zákouckým V. Domácí odpověď byla také rychlá a znamenala srovnání, snížení přichystal Bůžek a vyrovnal minutu nato Průcha. Tak také skončil první poločas a druhé dějství vlastně začínalo odznova. Do třetice, dvě slepené branky přinesly po přestávce vedení hostitelskému celku, vedení zajistil Mrština, které ještě pojistil, svoji druhou trefou, Průcha. Zanedlouho dostali výhodu klasické penalty hosté, kterou brankář Vančát bezpečně proměnil, a utkání nabylo na dramatičnosti. Po půlhodině hry se domácím podařila hezká kombinační akce, která na jejímž konci byl střelec páté branky Čechie, Mrština (druhý zásah v utkání), ale to již měli domácí na svém kontě 5 AF. Domácí se dopustili v závěru ještě dvou faulů a nabídli tak soupeři 10mPK, ale ti ani jeden neproměnili a tak nakonec odjeli bez bodu. Domácí ještě dvě minuty před koncem přišli o vyloučeného kapitána Mrštinu, ale ani přesilovku hosté nezužitkovali. Čechie si připsala v odvetách teprve druhou výhru, ale poskočila na sedmou pozici, nejlepším střelcem je Kubenka s 18 góly, který jako jediný pravidelně boduje. Legie získala v odvetách jen 8 bodů z možných 24 a o jedno místo si pohoršila, je devátá, pátým hráčem aktivity je Zákoucký V. s 29 góly.

Rozhodčí: Lutka Josef (8,6), Prágl Martin (8,5) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 26. 2. 2017 Výkop: 11:00 AF: D 5/8 – H 2/5
Branky (asistence): 10. Bůžek Luboš (Průcha Josef), 11. Průcha Josef (Chadima Miroslav), 22. Mrština Bohumil (Švásta Ondřej), 23. Průcha Josef (Chadima Miroslav), 31. Mrština Bohumil (Průcha Josef) – 8. Zákoucký Vojtěch (Zákoucký Matěj), 9. Zákoucký Vojtěch (Šperer Josef), 24. Vančát Milan
ŽK: 0 – Vančát Milan, Šperer Josef, Zákoucký Matěj, Mezera Petr ČK: Mrština Bohumil – 0

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Průcha Josef, Stolár Juraj, Švásta Ondřej, Bůžek Luboš
Legie Příbram: Vančát Milan – Šperer Josef, Kvasnica Michael, Valta Michal, Zákoucký Matěj, Zákoucký Vojtěch, Chytka František, Venta Václav, Mezera Petr

Nejlepší hráči: Kudrna M., Průcha J. (oba Čechie), Zákoucký V. (Legie)