STATISTIKY Z VÍTĚZSTVÍ NAD CELKEM LUDIS TEAM TŘEBENICE

Autor: , 10.3.2017

Přinášíme oficiální statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže z 20. kola DIVIZE A, kdy jsme v dalším velmi důležitém utkání dokázali navzdory okleštěné sestavě porazit v boji o záchranu poslední a již sestupující tým Třebenic. Více najdete v minulé novince z 6.3., statistiky a oficiální reportáž z webu soutěže pak níže.

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

Ludis Team Třebenice – RSC Čechie Slaný 6 : 7 (0 : 4)

Hostující favorit byl od začátku aktivnější a již po 2 minutách hry otevřel skóre Kvapil. Za dalších 8 minut zvýšili hosté vedení Bůžkem, brzy si dalšími svými góly zkompletoval hattrick Kvapil a již ve 12 minutě svítil na ukazateli skóre stav 0:4. Domácí se v úvodu pouze zastřelovali a trefovali v první polovině hry jen třikrát tyč slánské branky. Ve druhém dějství hostitelský celek přitlačil soupeře na jeho polovině a po špatném odkopu hostů snížil Prágl. Odstartoval tím úspěšné střelecké domácí dostihy, během dalších dvou minut se trefili Helebrant, Hurt a Baran a bylo srovnáno 4:4. Hosté zareagovali time outem, aby eliminovali tlak domácích. Povedlo se jim to, za dalších tři minuty si vrátili vedení Stolárem. Domácí se ale chtěli rozloučit se soutěží vítězně, bojovali a po minutě Baran, svoji druhou trefou opět srovnává skóre. Drama vyvrcholilo v závěrečné šestiminutovce. Nejprve si hosté vstřelili vlastence, ale stejně dokázali otočit výhru na svoji stranu. Tři minuty před koncem srovnal Průcha. Vzápětí hosté měli výhodu v podobě 10mPK, ale ten nedokázali proměnit. Nakonec se přeci jen hosté radovali ze zisku tří bodů, ze střední vzdálenosti se trefil v závěrečných vteřinách hry Bůžek. Čechie vyhrála poslední dvě utkání a tím si zajistila divizní příslušnost i pro další sezónu, zůstává sedmá, nejlepším střelcem je Stolár s 19 góly. Ludis se ctí dohrává soutěž, ale v odvetách získal pouhý jeden bod, nejlepším střelcem je Baran s 19 góly.

Rozhodčí: Novotný Jan (8,3), Lasch Jiří (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 30 Místo konání: SH Lovosice Datum konání: 3. 3. 2017 Výkop: 20:15 AF: D 2/6 – H 2/5
Branky (asistence): 21. Prágl Miroslav, 23. Hegenbart Václav (Prágl Miroslav), 24. Hurt Vojtěch (Prágl Miroslav), 25. Baran Jiří (Hurt Vojtěch), 29. Baran Jiří (Hurt Vojtěch), 34. vlastní – 2. Kvapil Tomáš (Stolár Juraj), 10. Bůžek Luboš, 11. Kvapil Tomáš, 12. Kvapil Tomáš (Hejkal Aleš), 28. Stolár Juraj, 37. Průcha Josef, 40. Bůžek Luboš
ŽK: Hurt Vojtěch – Kvapil Tomáš, Stolár Juraj

Ludis Team Třebenice: Šplíchal Štěpán – Hurt Vojtěch, Prágl Miroslav, Baran Jiří, Hegenbart Václav, Rainer Jaroslav
RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Bůžek Luboš, Stolár Juraj, Průcha Josef, Hejkal Aleš

Nejlepší hráči: Kvapil T. (Čechie), Šplíchal M. (Ludis), Bůžek L. (Čechie)