JAK SI ZKOMPLIKOVAT SITUACI… PROHRA S BENEŠOVEM

Autor: , 13.3.2017

Domácí rozlučka v předposledním utkání sezóny se nám bohužel nepovedla stejně jako definitivní potvrzení záchrany a my v tradičních problémech posledních týdnů, problémech s naší sestavou, prohráli s týmem Benešova 5:9… V přímém boji o lepší než desátou příčku tabulky DIVIZE A, kam bychom v případě neúspěchu v příštím kole klesli, si to následující sobotu rozdáme na palubovce aktuálně desátého celku, týmu SKP Kolín. Ostatní výsledky týmů bojujících o záchranu se pro nás totiž rozhodně dobře nevyvinuly…

Fotka uživatele RSC Čechie Slaný - FUTSAL TEAM.

RSC Čechie Slaný – FC Arsenal Benešov 5:9 (3:4)

I když úvodní pětiminutovka utkání patřil nám a vytvořili jsme si několik slibných šancí, nedokázali jsme vstřelit branku, což se naopak povedlo našemu soupeři, když nám v rozmezí 5. až 15.minuty nasázel čtyři góly. Do hry nás vrátila proměněná Stolárova penalta v 16.minutě, po níž jsme rapidně ožili. Minutu poté snížil Průcha po přihrávce Stolára a posledně jmenovaný po asistenci brankáře Kudrny upravil v 18.minutě skóre na 3:4. Bohužel jsme však přišli o Chadimu, který se nechal školácky vyloučit, ovšem přesilovku jsme přežili bez úhony a Kudrna navíc zlikvidoval desetimetrový kop. Poločasový stav nám dával velkou naději s výsledkem ještě něco provést – bohužel však pouze naději…

Druhá půle nám vůbec nevyšla. Ve 22.minutě šli hosté opět do dvoubrankového náskoku, aby o čtyři minuty později bylo ještě hůře. To totiž ve 26. minutě dokázali dopravit míč do naší sítě hned dvakrát. Na 4:7 ještě snížil při naší hře bez brankáře Kvapil, jemuž přihrával opět agilní Stolár, ale vzápětí jsme znovu inkasovali a ve 29.minutě ještě jednou… Na ukateli skóre svítilo hrozivých 4:9 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Zbytek utkání se dohrával víceméně spíše z povinnosti a k vidění byly jen skvělé zákroky našeho brankáře Kudrny, díky němuž jsme nedostali potupnou „desítku“, která by od jednoho z nejslabších soupeřů, který u nás hrál, hodně mrzela. Už samotná porážka od Benešova už byla dostatečným trestem… Kosmetickou úpravu výsledku provedl v poslední minutě po asistenci Jiránka náš Průcha a my tak důležitý zápas o bytí v soutěži bohužel nezvládli a prohráli 5:9.

Branky: Stolár 2, Průcha 2, Kvapil
ČK: Chadima

Sestava: Kudrna – Chadima, Průcha, Kvapil, Stolár, Mrština, Jiránek, Žák