STATISTIKY Z PRVNÍCH KOL & OFICIÁLNÍ REPORTY Z WEBU

Autor: , 3.11.2017

Níže přinášíme statistiky 1. a 4. kola krajského přeboru včetně reportáží z webu soutěže.

23004540_10155833528236489_3648998219579242915_o

RSC Čechie Slaný – FC Brazil Kladno 4 : 6 (1 : 2)

Rozhodčí: Svoboda Richard (), Stádník Vladimír Diváků: 50 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 25. 10. 2017 Výkop: 20:15 AF: D 3/1 – H 3/5
Branky (asistence): 17. Řehák Zdeněk (Řehák Zdeněk), 26. Mrština Bohumil, 30. Žák Pavel (Žák Pavel), 38. Chadima Miroslav (Mrština Bohumil) – 7. Doležal Jan (Dlouhý Pavel), 13. Nachtigal Lukáš (Dlouhý Pavel), 24. Čičmanec Lukáš (Dlouhý Pavel), 29. Neumann Radislav (Zelenka Martin), 32. Neumann Radislav (Zelenka Martin), 33. Doležal Jan
ŽK: 0 – Zelenka Martin

RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr, Mrština Bohumil, Žák Pavel, Chadima Miroslav, Švásta Ondřej, Cimrman Jakub, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk
FC Brazil Kladno: Obrcián Lukáš, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Doležal Jan, Šašek David, Čičmanec Lukáš, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin, Kott Tomáš, Nachtigal Lukáš

Nejlepší hráči: Dlouhý P., Obrcián L. (oba Brazil), Řehák Z. (Čechie)

V dohrávce 1. kola nestačila exdivizní, nekompletní Čechie na nováčka, kladenský Brazil, ve vyrovnaném utkání měli hosté přesnější mušku, domácí nastřelovali kladenskou brankovou konstrukci a v závěru přišli i o zraněného brankáře Vošmíka. Kladenský nováček na svého hostitele vletěl agresivní hrou, která je přinutila víceméně bránit, ovšem úspěšně až do 7 minuty, než hostující Doležal otevřel skóre. Domácímu týmu chybělo několik opor i nových posil, ale hráli zkušeně a dobře kombinovali, hosté se zase prezentovali rychlostí a agresivitou, a tak byl k vidění oboustranně velmi pěkný a líbivý futsal. Domácím ale chybělo štěstí v zakončení, trefili tyč a tak to byli opět hosté, kteří ve 13 minutě zvýšili vedení Nachtigalem. Až v 17 minutě hostitel prolomil střelecké prokletí Řehákem. Další šance domácích končili opět na tyčích, navíc hostům skvěle zachytal brankář Obrcián. Stejně dobře si počínal i jeho protějšek Vošmík a tak skóre se již do poločasu nezměnilo. I po změně stran se hra přelévala z jedné strany na druhou, hosté ale evidentně polevili v aktivitě, čehož ale domácí nevyužili ke srovnání skóre. Naopak po 4 minutách druhého dějství se trefili hosté potřetí, Čičmancem. O chvilku později domácí snížili z přímého kopu Mrštinou. Hosté ale kontrovali po hezké akci Neumanem a opět vedli o dvě branky. Po půl hodině se také domácí prosadili hezkou kombinační akcí, kontaktní branku trefil Žák. Utkání nakonec rozhodla 32 minuta, ve které hosté udeřili popáté, opět Neumannem a navíc se domácím zranil brankář Vošmík, kterého v domácí brance musel nahradit hráč z pole. Domácí ještě zkusili power-play, ale brzo inkasovali šestou branku a bylo rozhodnuto. Domácí v závěru již jen snížili Chadimou, ale body si odváží Brazil.

————————————————————————————-

RSC Čechie Slaný – FC Joga Ml. Boleslav 11 : 6 (3 : 3)

Rozhodčí: Pejša Tomáš (), Svoboda Richard Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 29. 10. 2017 Výkop: 11:00 AF: D 4/5 – H 5/5
Branky (asistence): 15. Průcha Josef (Kvapil Tomáš), 18. Průcha Josef, 20. Švásta Ondřej (Kvapil Tomáš), 22. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 23. Průcha Josef (Cimrman Jakub), 30. Kvapil Tomáš (Chadima Miroslav), 32. Švásta Ondřej (Cimrman Jakub), 33. vlastní, 38. Cimrman Jakub (Kvapil Tomáš), 39. Švásta Ondřej (Chadima Miroslav), 40. Cimrman Jakub (Kvapil Tomáš) – 4. Novák Ondřej, 9. Cihlář Jan (Novák Ondřej), 14. Beran Filip (Výda Martin), 30. Beran Filip (Cihlář Jan), 35. Beran Filip (Novák Ondřej), 39. Beran Filip
ŽK: Průcha Josef, Náprstek Radek – 0

RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav, Kvapil Tomáš, Chadima Miroslav, Švásta Ondřej, Cimrman Jakub, Průcha Josef, Náprstek Radek, Žák Pavel
FC Joga Ml. Boleslav: Novák Libor, Novák Ondřej, Kvajsar Michal, Beran Filip, Cihlář Jan, Bůžek Patrik, Výda Martin

Nejlepší hráči: Kvapil T. (Čechie), Novák O. (Joga), Pflégr V. (Čechie)

Slánská Čechie rozhodla duel s mladoboleslavskou Jogou lepší koncovkou po změně stran, hostům nestačilo na zisk bodů rychlé tříbrankové vedení, ani střelecká potence Berana, dva domácí hráči si vystřelili hattrick. Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Úvod vyšel lépe hostům, které ve 4 minutě poslal do vedení Novák O., pak navýšil náskok Cihlář a po čtvrthodině hry se poprvé trefil Beran. Domácí se střelecky probudili až za tohoto stavu a ještě do přestávky stihli manko dohnat. Nejprve se dvakrát prosadil Průcha a těsně před přestávkou srovnal Švásta. Domácí měli více ze hry a svou převahu korunovali střelecky ve druhé části. Dva rychlé góly v podání Kvapila a Průchy (dokonaný hattrick) přivodily obrat v utkání, na který dokázal reagovat jen Beran snížením po půlhodině hry. Domácí to již nepustili, pojistky přidali Kvapil a Švásta. Další branku si v nervózním závěru dali hosté sami, ti byli hodně frustrovaní neproměňováním svých šancí a nakonec odešli s dvoucifernou porážkou. Mečbol na dvoucifernou výhru připravil Cimrmann, desítku a svůj hattrick trefil Švásta, střelecký účet završil Cimrmann. Hosté ještě trochu zmírnili hořkost porážky dvěma zásahy Berana, ale ten byl příliš osamocen. Čechie má první výhru (a dva zápasy k dobru), zatím, v obou, odehraných utkání bodoval jen Chadima. Joga i o jednu příčku pohoršila a je šestá, má také jednoho hráče s pravidelným bodovým ziskem, Výdu L.