BRANKOVÁ PŘESTŘELKA PRO MCE – PORAZIL NÁS JEDEN HRÁČ…

Autor: , 9.11.2017

Velmi divokým výsledkem a v náš neprospěch skončilo další utkání Středočeského krajského přeboru, ve kterém jsme v odloženém 2.kole hostili slánský tým MCE. Ten nastoupil ve velmi silné sestavě, ovšem i my jsme se sešli téměř v plné síle, když chyběl jen Švásta. Měli jsme deset hráčů do pole a dva brankáře, bohužel to nestačilo, neboť hosté měli hráče s číslem 7 jménem Radovan Kroutil, který nám nastřílel rovných deset (!!!) branek a jestliže jsme dokázali pohlídat jeho spoluhráče, on byl naprosto nepolapitelný a defacto nás porazil on… Hosté zaslouženě vyhráli, bohužel pro nás zbytečně velkým brankovým rozdílem…

23275412_10155848941116489_8605317101973183833_o

RSC Čechie Slaný – MCE Slaný 9:15 (4:6)
Od úvodního hvizdu se hrál pohledný oboustranně útočný futsal, ale navrch měli hosté, kteří ve 13. minutě vedli již o čtyři branky. Náš Mrština sice korigoval, ale vzápětí jsme dvakrát inkasovali a vypadalo to s námi zle. Jenže pak jsme v rozmezí 19.minuty vstřelili tři branky, když se trefil nejdřív Průcha, po něm Cimrman a pak ještě jednou Průcha, zaskočený soupeř se na více již nezmohl a protože tak již skončil poločas, slibovala druhá půle zápletku a možné drama. Žel se tak nestalo.

V druhé polovině utkání jsme inkasovali první a pak se marně pokoušeli dotáhnout náskok soupeře. Ještě jsme dokázali snížit brankou Kvapila na 6:8, ale pak jsme naprosto vyklidili pole a po střeleckém koncertu MCE prohrávali tři minuty před koncem hrozivých 6:15… V závěru jsme pak ještě třemi góly Kvapila, Mrštiny a Stolára kosmeticky upravili výsledek na konečných a „přijatelných“ 9:15. Více si můžete přečíst z přiloženého zápisu o utkání, kde máte přesný vývoj skóre včetně střelců… Soupeře zaslouženě zvítězil, byl lepší a především měl svého špílmachra s číslem 7.

Sestava: Dlouhý (37.Pflégr) – Chadima, Mrština (c), Hrubik, Cimrman, Průcha, Stolár, Kvapil, Jiránek, Řehák, Náprstek; trenér Žák

Branky: Průcha 2, Stolár 2. Mrština 2, Kvapil 2, Cimrman