KRUTÁ PROHRA NAŠEHO TORZA OD EX-DIVIZNÍHO BRANDÝSKU…

Autor: , 14.11.2017

Když se nedaří, tak se nedaří… V 6.kole Středočeského krajského přeboru jsme hostili tým FC Brandýsek a totálně propadli. Částečnou omluvou může být fakt, že jsme nebyli kompletní, někteří hráči nastoupili zranění a tým jsme měli doplněný méně zkušenými hráči rezervy, ale každopádně to byla svým způsobem tragédie, jejímž následkem je další dvouciferná prohra na našem kontě… Zejména úvod byl neskutečně příšerný, kdy jsme po fatálních a školáckých chybách prohrávali ve 3.minutě už 0:3. Mrština ještě stihl korigovat na 1:3, ale pak už úřadovali jen hosté, kteří nám do poločasu nasypali dalších šest branek, při kterých neměli čisté svědomí nejen mnozí naši hráči, ale ani náš brankář, který musel coby nováček v týmu zaskakovat za náhradníka Pflégra, jenž se ráno omluvil… V druhé půli až za stavu, kdy na našem kontě svítila potupná „desítka“ snižoval Kvasnica a na 3:11 potom Průcha, ale soupeř ač zvolnil, byl stále střelecky při chuti a rázem vedl rozdílem deseti branek. Na 4:13 snižoval Řehák a v poslední minutě upravil na konečných 5:14 Švásta. Byl to příšerný výprask, na který doufáme brzy zapomeneme a snad zase získáme nějaké ty body. Šanci na reparát máme už ve středu v dohrávce 3.kola proti AFK Rozdělov.