STATISTIKY A OFICIÁLNÍ REPORT Z WEBU SOUTĚŽE

Autor: , 7.12.2017

Aneb ohlédnutí za výhrou na palubovce 1.FK Kročehlavy a velmi veselý oficiální report z webu soutěže, kde se mimo jiné píše, jak „Kroutil vykroutil 6 zásahů“, což oceňují zejména naši adminové – pravidelní dopisovatelé v čele s externistou Jiřím Tuhým  Reportáž a statistiky najdete níže.

19025278_10155928462706489_3744289604092948529_o

1. FK Kročehlavy – RSC Čechie Slaný 4 : 10 (0 : 3)

Slánská Čechie si veze od domácí stochovské tvrze Kročehlav přesvědčivou dvoucifernou výhru, zaparkovaný autobus domácího celku (hráli jen s jediným náhradníkem) odolával téměř celý první poločas, ofenzivu hostů řídil Kroutil, který vykroutil 6 zásahů. Hostitelské torzo vsadilo od začátku na těžkou defenzivu, zakopáni před vlastním pokutovém území, s kterou si hosté zpočátku moc nevěděli rady. Trefili se jen v 6 minutě Kroutilem a ten samý hráč dvakrát udeřil těsně před poločasovým hvizdem. Brzy po změně stran se domácím podařilo poprvé skórovat kapitánem Fernezou, ale to už se rozjel brankostroj čechistů, postupně navyšovali vedení Hrůnek, Kroutil, Hrubik. Ve 28 minutě se Kroutil trefil popáté a hned přidal i šestý zásek na pažbě. V závěru si mohli domácí dovolit několik ztrát, které soupeř potrestal, Vysloužil, Ferneza, Falout. Kapitán Mrština připravil mečbol na desítku pro Jiránka. Čechie vyhrála poslední dva duely a poskočila na 8 místo, Mrština (šestý hráč aktivity), Průcha a Kroutil se trefili ve všech svých odehraných utkáních. Kročehlavy mají již 7 porážek v řadě a po právu uzavírají tabulku z 6 bodovou ztrátou na případnou záchranu, nejlepším střelcem zůstává Falout s 9 góly.

Rozhodčí: Říha Jaroslav (), Bázler Jiří Diváků: 15 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 2. 12. 2017 Výkop: 20:00 AF: D 1/2 – H 1/1
Branky (asistence): 21. Ferneza Tomáš (Vysloužil Vladislav), 32. Vysloužil Vladislav (Míčka Daniel), 34. Ferneza Tomáš, 35. Falout Ladislav (Ferneza Tomáš) – 5. Kroutil Radovan (Chadima Miroslav), 18. Kroutil Radovan (Rezek Erik), 20. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil), 23. Hrůnek Miroslav (Švásta Ondřej), 25. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil), 26. Hrubík Nenad, 28. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil), 32. Kroutil Radovan (Chadima Miroslav), 33. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav), 38. Jiránek Jakub (Kroutil Radovan)

1. FK Kročehlavy: Tlustý Petr – Ferneza Tomáš, Míčka Daniel, Falout Ladislav, Vysloužil Vladislav, Kochlefl Michal

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal, Moravec Rudolf – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Hrubík Nenad, Rezek Erik, Kroutil Radovan, Hrůnek Miroslav, Volgner Petr

Nejlepší hráči: Kroutil R., Mrština B. (oba Čechie), Ferneza T. (Kročehlavy)