V POSLEDNÍ KOLE BOHUŽEL PROHRA V KRALUPECH…

Autor: , 21.12.2017

Závěr Středočeského krajského přeboru nám bohužel nevyšel a my v posledním kole prohráli s celkem AFC Kralupy nad Vltavou dvouciferným skóre a navíc rozdílem deseti branek… Více info níže v oficiální reportáži z webu soutěže a statistikách.

25487504_10155966249651489_873570714375255606_o

AFC Kralupy n/Vl – RSC Čechie Slaný 12 : 2 (5 : 2)

Kralupy na své palubovce nadělily slánské Čechii 12 gólů, utkání rozhodlo daleko lepší proměňování šancí, kterých bylo hodně na obou stranách. Velmi pohledné a technicky laděné utkání připravilo divákům dobrou podívanou, hodně brankových příležitostí, výsledkově zcela jasné vítězství domácího celku. Hostitelskému celku vyšel již úvod utkání, třemi slepenými brankami se prezentovali Všolák, Vymětalík a Moravec. Hosté se střelecky probudili po 10 minutách hry kapitánem Mrštinou, ale Vymětalík odpověděl dalšími svými dvěma góly a vnesl tím větší klid do svých řad. Hosté ještě stihli snížit Kroutilem, ale stejně si odnesli do poločasové přestávky tříbrankové manko. Ve druhé části hry se trefovali již jen domácí, šestou branku přidal opět Vymětalík, následoval ho Tetiva a Všolák připravil mečbol na desítku pro Máru. V závěru ještě stihl hattrick Moravec a svou druhou trefu Tetiva. Kralupy po pomalejším rozjezdu nabírají dech, z posledních čtyř utkání hned tři vyhrály a posunuly se na osmou příčku, pátým hráčem aktivity je Vymětalík 37 (20+17), který bodoval ve všech svých 10 zápasech. Čechie nenavázala na předchozí tři výhry v řadě a zůstává sedmá, čtvrtým hráčem aktivity je Kroutil 38 (28+10), který bodoval ve všech svých pěti utkáních, Mrština bodoval ve všech svých 9 vystoupeních.

Rozhodčí: Polák Ivo (), Kopic Miloslav Diváků: 40 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 17. 12. 2017 Výkop: 18:00 AF: D 1/5 – H 4/4
Branky (asistence): 4. Všolák Zbyněk (Vymětalík Vladimír), 5. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 6. Moravec Lukáš (Tetiva Martin), 11. Vymětalík Vladimír (Harmáček Daniel), 14. Vymětalík Vladimír (Všolák Zbyněk), 25. Vymětalík Vladimír, 28. Moravec Lukáš (Harmáček Daniel), 29. Tetiva Martin (Moravec Lukáš), 30. Všolák Zbyněk (Mára Michal), 33. Mára Michal (Všolák Zbyněk), 35. Moravec Lukáš (Harmáček Daniel), 40. Tetiva Martin (Harmáček Daniel) – 10. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 16. Kroutil Radovan (Řehák Zdeněk)

AFC Kralupy n/Vl: Pelc Miroslav – Moravec Lukáš, Mára Michal, Koláček Libor, Tetiva Martin, Vymětalík Vladimír, Karas Roman, Harmáček Daniel, Všolák Zbyněk
RSC Čechie Slaný: Pospíšil Josef – Mrština Bohumil, Volgner Petr, Kvapil Tomáš, Moravec Rudolf, Kroutil Radovan, Řehák Zdeněk, Hrůnek Miroslav; trenér Pavel Žák

Nejlepší hráči: Vymětalík V., Moravec L. (oba Kralupy), Kvapil T. (Čechie)