ZBYTEČNÁ PROHRA S ROZDĚLOVEM

Autor: , 25.1.2018

Ani tříbrankový náskok a luxusní úvod zápasu nestačil ve 14.kole Středočeského krajského přeboru a my si ze Stochova, kde hraje svá domácí utkání AFK Rozdělov, který mimo jiné už 12 kol nevyhrál, až teď nad námi, bohužel odvezli porážku 9:5… Více se dozvíte ze statistik a oficiálního reportu z webu soutěže níže.

27021585_10156063153886489_7009579430900082299_oAFK Rozdělov – RSC Čechie Slaný 9 : 5 (4 : 4)

Rozdělov zvládl obrat se slánskou Čechií, když potrestal čechisty za chyby v její obraně, v závěrečné sedmiminutovce začal řádit domácí kanonýr Balík, autor 4 branek, hosté promarnili tříbrankové vedení z úvodní čtvrthodiny zápasu. Hosté začali skvostně, hned v úvodní minutě je poslal do vedení kapitán Mrština, které vzápětí ještě potvrdil Švásta. V 9 minutě to již bylo 0:3, po druhé trefě Mrštiny, a s domácím celkem to nevypadalo vůbec růžově. Hostitelský celek snížil až po 13 minutách hry Větrovcem. Hostům ještě jednou vrátil tříbrankový náskok Stolár, ale ti pak začali vyrábět chyby jak na běžícím pásu a dostali tak sami domácí celek do hry. Domácí stihli smazat manko ještě do přestávky, nejprve snížil Trnka, kontaktní branku hned připojil Turčík a minutu pře přestávkou trefil vyrovnání opět Trnka. Ani přestávka nepomohla hostům, pokračovali v bezkrevném chybujícím výkonu, čtyři trefy si na závěrečných sedm minut připravil Balík, jednu branku přidal o nový hráč Grégr. Soupeř se po změně stran prosadil jen jednou minutu před koncem si Mrština zkompletoval hattrick, ale na body to tentokrát nestačilo. Rozdělov se dočkal třetí výhry v soutěži po dlouhých 12 kolech a 11 místě tabulky oživil naději na případnou záchranu, třetím hráčem aktivity je Balík 46 (39+7). Čechie má venkovní bilanci zápornou 2 0 5 a zůstává na sedmé pozici, pátým hráčem aktivity je Kroutil 43 (32+11), který bodoval ve všech svých sedmi odehraných utkáních.

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Bázler Jiří Diváků: 15 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 21.1.2018 Výkop: 17:40 AF: D 4/5 – H 4/4
Branky (asistence): 13. Větrovec Petr (Nachtigal Jan), 16. Trnka Jaroslav, 17. Turčík Petr (Jellúš Slavomír), 19. Trnka Jaroslav (Krupička Jakub), 33. Balík Miroslav (Nachtigal Jan), 35. Grégr Tomáš (Nachtigal Jan), 38. Balík Miroslav (Krupička Jakub), 39. Balík Miroslav, 40. Balík Miroslav (Trnka Jaroslav) – 1. Mrština Bohumil (Kvapil Tomáš), 3. Švásta Ondřej (Kroutil Radovan), 9. Mrština Bohumil, 14. Stolár Juraj (Švásta Ondřej), 39. Mrština Bohumil (Chadima Miroslav)
ŽK: Balík Miroslav – 0
AFK Rozdělov: Jellúš Slavomír – Krupička Jakub, Balík Miroslav, Nachtigal Jan, Bednář Radim, Větrovec Petr, Grégr Tomáš, Trnka Jaroslav, Turčík Petr
RSC Čechie Slaný: Dlouhý Michal – Mrština Bohumil, Chadima Miroslav, Jiránek Jakub, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Stolár Juraj, Kroutil Radovan, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Moravec Rudolf
Nejlepší hráči: Trnka J., Jellúš S. (oba Rozdělov), Chadima M. (Čechie)

Tabulka 14.kola a ostatní výsledky jsou k náhlednutí zde.