PO VELKÉ BITVĚ „JENOM“ REMÍZA S PŘÍBRAMÍ…

Autor: , 19.2.2018

Bylo to krásné futsalové utkání a obrovská bitva v 18.kole Středočeského krajského přeboru, ve kterém jsme hostili silný a velmi kvalitní tým Příbrami. Ten sice přijel pouze v šesti lidech do pole, ale ani my jsme zdaleka nebyli v plné síle. Celý zápas byla velmi dramatická podívaná a skóre se přelévalo na obě strany. Jak padaly branky a jak se utkání vyvíjelo, si můžete prohlédnout v ofoceném zápisu z utkání. V něm předváděli skvělé výkony oba brankáři a zejména náš Vošmík byl famózní a jeho zákroky byly místy až zázračné, také nutno zmínit šest branek, které vstřelil výborně hrající Mrština, jemuž zdatně sekundoval Kroutil. Bohužel nám to nestačilo a nestačilo bohužel ani vedení 9:5, kdy jsme takto vedli ještě ve 36.minutě, a podobně jako jsme v první půli gólem do šatny korigovali na nerozhodný výsledek a srovnali na poločasových 4:4, tak nám hosté vstřelili několik vteřin před koncem utkání vyrovnávací branku, když jsme předtím závěrečné minuty totálně nezvládli… Dělba bodů je asi zasloužená, ale vzhledem k našem skvělému výkonu především pak v druhé půli (tedy kromě posledních čtyř minut), nás ztráta dvou bodů mrzí. Více info přineseme v další z novinek.

28061706_10156134040116489_6820267352003582471_o

Sestava: Vošmík – Mrština (c), Chadima, Jiránek, Kvapil, Kroutil, Moravec, Hrubik, Danylych; trenér Žák