STATISTIKY A OFICIÁLNÍ REPORT Z ÚVODNÍHO KOLA

Autor: , 1.11.2018

Aneb ohlédnutí za výhrou nad kladenským Brazilem v 1.kole Středočeského krajského přeboru a oficiální report z webu soutěže. Reportáž a statistiky najdete níže.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště a text

RSC Čechie Slaný – FC Brazil Kladno 6 : 3 (3 : 1)

Aktivita i přesná koncovka přinesla hostitelskému celku zasloužené vedení, které si udržovali až do konce, hostů nepomohlo ke zvratu ani nasazení brankáře do pole. První půle patřila jednoznačně domácímu celku, který se hned v úvodní minutě ujal vedení Kroutilem. Po pěti minutách pojistil vedení Švásta a těsně před přestávkou se ještě prosadil kapitán Mrština z 10mPK. Hosté byli v koncovce dlouho bezzubí, až těsně před přestávkou snížil Nachtigal. Ani první část druhého dějství zvrat nepřinesla, domácím vrátil tříbrankové vedení Moravec. Hosté kontrovali Havlíčkem, ale opět se prosadili slánští střelci Moravec s Kroutilem a bylo rozhodnuto. Hosté ještě zkusili hru s brankářem v poli, obraz hry se chvílemi měnil a tato herní varianta přinesla jen jednu branku, v poslední minutě se trefil kladenský brankář Doležal. U domácích se střelecky dařilo Kroutilovi (2+1) s Moravcem (2+0), u hostů přihrával na dvě branky Čampulka.

Rozhodčí: Bázler Jiří, Orálek Kamil Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 28. 10. 2018 Výkop: 11:00 AF: D 5/7 – H 4/6
Branky (asistence): 1. Kroutil Radovan, 6. Švásta Ondřej (Kvapil Tomáš), 18. Mrština Bohumil, 23. Moravec Rudolf (Kroutil Radovan), 27. Moravec Rudolf, 28. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil) – 20. Nachtigal Lukáš (Čampulka David), 24. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 40. Doležal Jan (Čampulka David)
ŽK: 0 – Neumann Radislav

RSC Čechie Slaný: Kudrna Michal – Mrština Bohumil, Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Kroutil Radovan, Náprstek Radek, Moravec Rudolf, Tylšar Ondřej
FC Brazil Kladno: Doležal Jan – Neumann Radislav, Dvořák Josef, Havlíček Robin, Šašek David, Zelenka Martin, Dlouhý Pavel, Nachtigal Lukáš, Čampulka David

Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie), Čampulka D. (Brazil), Moravec R. (Čechie)

Výsledky ostatních zápasů a tabulka po 1.kole přímým odkazem zde.