TŘI BODY Z PALUBOVKY KLADENSKÉHO BRAZILU ⚽️✌️

Autor: , 17.1.2019

Po minulé prohře v Kralupech vstoupili hráči našeho A-týmu do odvetné části Středočeského krajského přeboru vítězně a v neděli večer v kladenské hale brali v 10.kole všechny body, když porazili domácí FC Brazil 7:6 🙂 Více info se můžete dozvědět níže z ofiko reportu z webu soutěže a odkazu níže.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště a text

FC Brazil Kladno – RSC Čechie Slaný 6 : 7 (1 : 2)

Přetahovanou ve skóre nakonec lépe zvládla na kladenské palubovce Brazilu hostující slánská Čechie, hattricky na obou stranách, hosty v těžších chvílích podržel gólman Vošmík, hosté předvedli delší brankovou šňůru. Domácí mužstvo vstoupilo do utkání aktivně a v 6 minutě se ujalo vedení Kottem, další šance hostitelského celku pochytal brankář Vošmík, včetně 10mPK. Utkání se postupně herně vyrovnalo, hrál se oboustranně líbivý futsal. Hosté brzy srovnali Kroutilem a po čtvrthodině hry je poslal do vedení kapitán Mrština. Tento stav vydržel až do poločasové přestávky. Po změně stran přišly na řadu gólové smrště. První připravili domácí střelci, kdy během pár minut trefili 4x slánskou síť, 2x Zelenka, Nachtigal a Neumann. Hosté odpověděli podobným kouskem, ale těch branek dali pět v řadě. Kroutil se zkompletoval hattrick, Mrština se trefil podruhé, mezi střelce se dále zapsali Jirásek a Danda. 3 minuty před koncem ještě domácí vykřesali naději v podobě kontaktní branky Zelenky (hattrick), začali hrát i power-play, ale tato činnost jim vyrovnání nepřinesla. Čechie si čtvrtou venkovní výhrou udržela čtvrtou pozici, jediný, kdo pravidelně boduje ve svých odehraných utkáních je Mrština. Kladno doma prohrálo podruhé za sebou, ale drží si 7 místo tabulky, ve svých odehraných utkáních pravidelně boduje jen Kott.

Rozhodčí: Pejša Jakub, Navrátilová Pavla Diváků: 10 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 13. 1. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 6/2 – H 4/5
Branky (asistence): 6. Kott Tomáš, 22. Zelenka Martin (Kott Tomáš), 23. Nachtigal Lukáš (Kott Tomáš), 24. Neumann Radislav (Čampulka David), 25. Zelenka Martin (Nachtigal Lukáš), 37. Zelenka Martin (Čampulka David) – 8. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil), 15. Mrština Bohumil (Kroutil Radovan), 24. Kroutil Radovan (Švásta Ondřej), 27. Jiránek Jakub (Volgner Petr), 29. Mrština Bohumil (Kroutil Radovan), 31. Danda Lukáš (Kroutil Radovan), 39. Kroutil Radovan
ŽK: Neumann Radislav – 0
FC Brazil Kladno: Obrcián Lukáš – Neumann Radislav, Zelenka Martin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Tůma Milan, Kott Tomáš, Nachtigal Lukáš
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Švásta Ondřej, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Volgner Petr, Moravec Rudolf, Danda Lukáš, Náprstek Radek, Tylšar Ondřej
Nejlepší hráči: Vošmík P., Kroutil R. (oba Čechie), Zelenka M. (Kladno)