NA VEDOUCÍ PŘÍBRAM JSME NEMĚLI…

Autor: , 30.1.2019

Poslední lednovou sobotu jsme zajížděli na palubovku suveréna Středočeského krajského přeboru, vedoucího týmu tabulky, celku FK VIVA Příbram a dle papírových předpokladů jsme ve 13.kole na jeho palubovce bohužel neuspěli. Domácí byli jednoznačně lepší, my dokázali vzdorovat ještě první půli, ale Příbram ukázala nejen své kvality, ale také důvod, proč vede tuto soutěž. Oficiální report z webu soutěže a statistiky najdete níže stejně jako tabulku, v níž jsme klesli na čtvrtou příčku.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště a text

FK VIVA Příbram – RSC Čechie Slaný 11 : 3 (3 : 1)

Příbramská Viva potvrdila roli favorita na své palubovce a vyprovodila slánskou Čechii dvouciferným výpraskem, hosté vydrželi hrát vyrovnanou partii jen do přestávky, Drašnar se trefil do slánské branky celkem 4x. Lépe vstoupili do utkání domácí, kteří se v 5 minutě ujali vedení Havelkou, pojistky zařídili slepenými góly Suchý s Rieglem. Soupeř stihl snížit jen Řehákem a přinesl si tak do poločasové přestávky dvoubrankové manko. Ve druhé části hry již na palubovce vládlo jen domácí mužstvo, ke bylo lepší po všech stránkách, pravidelně navyšovalo své vedení. Nejprve se podruhé prosadil Riegel, další střelci byli Kunc J. a Drašnar dvakrát. Hosté odpověděli jen trefou Hrůnka. Domácí střelci byli při chuti, osmou branku vstřelil Kunc J., další dvě si vystřelil Drašnar, u domácích měl poslední slovo Hausleitner, u soupeře Řehák. Příbram má již 10 zápasovou sérii výher v řadě, Řezáč s Kočím bodovali ve všech svých odehraných utkáních. Čechie Slaný venku kladnou bilanci 4 0 2 a nyní klesla na 4 příčku, nemá pravidelného sběratele bodů v aktivitě.

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Peták Jan Diváků: 35 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 26. 1. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 3/4 – H 0/1
Branky (asistence): 5. Havelka Lukáš (Riegel Jan), 10. Suchý Martin (Drašnar Ondřej), 11. Riegel Jan (Drašnar Ondřej), 26. Riegel Jan (Kunc Jakub), 28. Drašnar Ondřej (Suchý Martin), 29. Kunc Jakub (Drašnar Ondřej), 30. Drašnar Ondřej (Riegel Jan), 34. Kunc Jakub, 35. Drašnar Ondřej (Suchý Martin), 36. Drašnar Ondřej (Riegel Jan), 39. Hausleitner Jakub (Riegel Jan) – 11. Řehák Zdeněk (Jiránek Jakub), 33. Hrůnek Miroslav (Řehák Zdeněk), 36. Řehák Zdeněk (Hrůnek Miroslav)
ŽK: Havelka Lukáš – 0
FK VIVA Příbram: Solnař Martin – Drašnar Ondřej, Riegel Jan, Kunc Jakub, Suchý Martin, Havelka Lukáš, Hausleitner Jakub
RSC Čechie Slaný: Křivánek Radim – Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Hrůnek Miroslav, Moravec Rudolf, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Tylšar Ondřej, Volgner Petr Nejlepší hráči: Drašnar O., Riegel J., Solnař M. (všichni Příbram)

Další výsledky a tabulka přímým odkazem zde.