ANI BOJ O TŘETÍ MÍSTO NEVYŠEL…

Autor: , 28.2.2019

Po minulé těsné domácí porážce s celkem Brandýsku v utkání, které bylo přímým bojem o druhou příčku, jsme neuspěli ani v 16.kole Středočeského krajského přeboru, kdy jsme ve slánské hale (tentokrát ovšem jako hostující tým) sehráli poslední únorový pátek přímý zápas o příčku třetí. Po nepovedené první půli, kterou jsme prohráli 6:1, jsme si stahovali, ale náskok Třebusic byl velký a my odešli po velkém boji poraženi poměrem 8:6, takže jsme zůstali i nadále na 4.místě tabulky, přičemž vše nasvědčuje, že tomu už tak zůstane do konce soutěže. Veškeré další info včetně reportu z webu soutěže a statistik si můžete přečíst níže.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující a baskebalové hřiště

PK Třebusice – RSC Čechie Slaný 8 : 6 (6 : 1)

Třebusické PK zvládlo lépe domácí přestřelku se slánskou Čechií, utkání rozhodly ještě do přestávky smrtící brejky domácích hráčů. Úvod vyšel lépe hostitelskému celku, když se ve 4 minutě ujal vedení Šulcem K, ale pak přišlo velice rychlé vyloučení Šeráka R. Hosté, kteří se snažili hrát kombinační futsal však přesilovku nevyužili, a navíc dělali chyby, po kterých inkasovali branky z rychlých protiútoků. Po 12 minutách domácí navýšili vedení Šulcem R., poté ve dvouminutových intervalech přidali další třebusické branky Šerák M. a Hink. Hosté smazali nulu na svém kontě až 2 minuty před přestávkou Řehákem, to však bylo od nich vše. V závěru ještě dvakrát inkasovali po střelách Fedrhance a šli tak do poločasové přestávky s pětigólovým mankem. Po změně stran se hosté pokoušeli o zvrat v utkání, ale také úvod druhé části vyšel lépe domácím, když se Hink trefil podruhé. Pak začala stíhací jízda čechistů, postupné snižování ztráty začal Volgner, následovaly dvě trefy Řeháka, další zásah Volgnera a minut před koncem se hosté dostali i ke kontaktní brance po čtvrtém zásahu Řeháka. Drama však domácí nepřipustili a v závěrečné minutě potvrdili výhru Fedrhancem, který si tak zkompletoval hattrick. Třebusice vyhrály na své palubovce pošesté a drží si třetí místo, mužstvo se může opírat o aktivitu Hinka (bodově vynechal jen jedno své vystoupení) a Fedrhance, který bodoval ve všech svých 7 utkáních. Čechie má venku v odvetách vyrovnanou bilanci 2 0 2 a zůstává čtvrtá, Kroutil bodoval ve všech svých 7 zápasech.

Rozhodčí: Zlatník Jakub, Bázler Jiří Diváků: 34 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 22. 2. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 8/4 – H 4/4
Branky (asistence): 4. Šulc Kryštof (Fedrhanc Adam), 12. Šulc Richard (Šulc Kryštof), 14. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 16. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam), 18. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 19. Fedrhanc Adam, 23. Hink Jaroslav (Sedlák Michal), 40. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav) – 18. Řehák Zdeněk (Kroutil Radovan), 26. Volgner Petr (Kroutil Radovan), 28. Řehák Zdeněk, 31. Řehák Zdeněk (Kroutil Radovan), 35. Volgner Petr (Řehák Zdeněk), 39. Řehák Zdeněk (Mrština Bohumil)
ŽK: Šulc Kryštof, Šerák Martin – Mrština Bohumil ČK: Šerák Radek – 0
PK Třebusice: Sedlák Michal – Hink Jaroslav, Kala Lukáš, Šulc Richard, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Radek, Šerák Martin
RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr – Mrština Bohumil, Švásta Ondřej, Řehák Zdeněk, Náprstek Radek, Kroutil Radovan, Danda Lukáš, Moravec Rudolf, Volgner Petr
Nejlepší hráči: Fedrhanc A., Hink J. (Třebusice), Kroutil R. (Čechie Slaný)

Ostatní výsledky 16.kola a tabulka soutěže přímým linkem zde.