V PŘEDPOSLEDNÍM KOLE VÝHRA V DERBY NAD MCE 🤘😉

Autor: , 8.3.2019

Po dvou nevydařených utkáních jsme si v předposledním kole Středočeského krajského přeboru spravili chuť minulý pátek ve slánské hale výhrou v derby nad týmem MCE Slaný, když rozhodla již naše velmi dobrá první půle. V posledním kole, kdy hostíme celek Kralup nad Vltavou, si to tak na dálku rozdáme s Třebusicemi o třetí příčku, na níž ještě stále můžeme dosáhnout. Více info o utkání včetně reportu z webu soutěže a pozápasových statistik najdete níže.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště a text

MCE Slaný – RSC Čechie Slaný 7 : 12 (2 : 6)

Slánské derby ve znamení střelecké přestřelky zvládla lépe Čechie, které vyšel daleko lépe první poločas, ve kterém se domácí střelci MCE vyloženě trápili, kanonýr Čechie Kroutil si vystřelil hattrick, na 19 brankách utkání se podílelo celkem 13 střelců, k tomu se přidal jeden vlastenec. Domácí se snažili na začátku být aktivnější, ale branky dávali čechisté, ve 2 minutě otevřel skóre kapitán Mrština, který brzy přidal i svůj druhý gól, další část hry patřila jeho spoluhráči Kroutilovi, který během 5 minut vykroutil čistý hattrick. Domácí smazali nulu na svém kontě až po 14 minutách hry Zímou. Vzápětí se střelecky prosadil také hostující Švásta. Druhou branku domácího celku trefil Kalous a šel tak do poločasové přestávky se čtyřbrankovým mankem. S druhým poločasem přišla i gólová aktivita domácího celku, ale ztráta byla obrovská, hosté nedopustili obrat v utkání. Domácí začali druhé dějství lépe a třemi góly od Kalouse, Marouška a Pospíšila M. ml.se dostali zpět do hry, na rozdíl jediné branky. Drama však odmítl Danda, a to hned dvakrát, poprvé reagoval na zmíněné tři snížení hostitele, podruhé na vlastence. 8 minut před koncem zazlobili domácí potřetí, kontaktní branku trefil Říčka, ale závěr patřil již jen hostům, kteří přidali definitivní čtyři pojistky Řehákem, Hrůnkem, Volgnerem a Moravcem. Čechie má v odvetách kladnou bilanci 5 0 3 a je čtvrtá, může ještě bojovat o třetí místo, jediný Kroutil bodoval ve všech svých odehraných utkáních. MCE má v odvetách vyrovnanou bilanci 4 0 4 a je předposlední, nejvíce bodů sbírají Nykl s Pospíšilem M. ml.

Rozhodčí: Bázler Jiří, Říha Jaroslav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1. 3. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 4/7 – H 6/3
Branky (asistence): 14. Zíma Tomáš (Maroušek Jan), 16. Kalous Lukáš, 27. Kalous Lukáš (Pospíšil Miroslav ml.), 29. Maroušek Jan (Volf Libor), 30. Pospíšil Miroslav ml., 31. vlastní, 32. Říčka Jiří (Maroušek Jan) – 2. Mrština Bohumil (Danda Lukáš), 5. Mrština Bohumil (Volgner Petr), 6. Kroutil Radovan, 8. Kroutil Radovan, 11. Kroutil Radovan (Danda Lukáš), 16. Švásta Ondřej (Danda Lukáš), 30. Danda Lukáš, 31. Danda Lukáš (Hrůnek Miroslav), 33. Řehák Zdeněk (Moravec Rudolf), 35. Hrůnek Miroslav (Švásta Ondřej), 37. Volgner Petr (Kroutil Radovan), 40. Moravec Rudolf
ŽK: Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal – Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Hrůnek Miroslav ČK: Pustai Simon – 0
MCE Slaný: Pustai Simon – Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal, Maroušek Jan, Zíma Tomáš, Říčka Jiří, Kalous Lukáš, vlastní
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Švásta Ondřej, Hrůnek Miroslav, Moravec Rudolf, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Danda Lukáš
Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie), Kalous L. (MCE), Danda L. (Čechie)

Ostatní výsledky a tabulka po 17.kole je k vidění přímým odkazem zde.