STATISTIKY A REPORT Z VÝHRY NAD CHOMUTOVEM ⚽️ NÁŠ JAKUB JIRÁNEK V SESTAVĚ 8.KOLA

Autor: , 13.12.2019

Jak jsme slíbili a avizovali v minulé novince, přinášíme oficiální report z webu soutěž a pozápasové statistiky z posledního domácího utkání a výhry nad celkem Chomutova.

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports a basketball court

RSC Čechie Slaný – FC Atletico Chomutov 11 : 5 (5 : 4)

Zajímavou zápletku připravila slánské Čechie s hostujícím chomutovský Atleticem, rychlé vedení hostů, zklidnění domácích hráčů time autem, smazání třígólového manka ještě do přestávky, a nakonec výrazná výhra hostitelského celku, 4 góly domácího kapitána Jiránka, rychlý hattrick chomutovského Vondráčka tentokrát na body nestačil. Před utkáním všichni účastníci ve slánské hale uctili památku zesnulého p. Kurilly minutou ticha. Úvod vyšel hostům nad očekávání, než se domácí probudili prohrávali po 5 minutách o tři branky, začal to dvěma góly kanonýr Vondráček, třetí trefu připojil ještě Myšička ml. Hosty to jaksi ukolébalo a domácí se postupně dostávali do hry. V 10 minutě snížil domácí snajpr Kroutil. Následně si hostitelský celek vzal time out, který se jim vyplatil, neboť hned poté duo Dandů srovnalo stav. Hosté ještě jednou zahrozili Vondráčkem (dokonaný hattrick), ale těsně před přestávkou domácí stihli strhnout vedení na svoji stranu dvěma góly kapitána Jiránka. Po změně stran již domácí žádný zvrat svému soupeři nedovolili, pojišťovací branky přidal Paluba s Kroutilem. Soupeř kontroval po půlhodině hry jen gólem Myšičky, další branky se hosté nedočkali, šance sice měli ale ty neproměňovali, a naopak ještě 4x tahali míč ze své sítě. V závěrečné osmiminutovce se prosadili Danda L. a Palubou podruhé a Jiránek přispěl dalšími svými dvěma góly nakonec k dvouciferné výhře. Slaný vyhrálo podruhé za sebou a smazalo bodovou ztrátu na tři celky před ním, Jiránek bodoval v posledních šesti utkáních v řadě 8+7, nejlepším střelcem je Danda P s 10 góly. Chomutov zůstává na třech výhrách (venku má zatím pasivní bilanci 1 0 3) ve středu tabulky, 100 % v bodové aktivitě je nadále Vondráček D. 15+10.

Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Prágl Martin (8,3) Delegát: Vaněk Václav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 8. 12. 2019 Výkop: 11:00 AF: D 2/3 – H 5/5 Fair play: D 23 – H 25
Branky (asistence): 10. Kroutil Radovan, 12. Danda Petr (Řehák Zdeněk), 13. Danda Lukáš, 19. Jiránek Jakub (Kroutil Radovan), 20. Jiránek Jakub (Kroutil Radovan), 21. Paluba Jan (Danda Petr), 27. Kroutil Radovan (Náprstek Radek), 32. Danda Lukáš, 34. Jiránek Jakub (Danda Lukáš), 36. Paluba Jan (Jiránek Jakub), 37. Jiránek Jakub (Řehák Zdeněk) – 1. Vondráček Denis (Treml Lukáš), 2. Vondráček Denis (Treml Lukáš), 5. Myšička Karel ml. (Treml Lukáš), 15. Vondráček Denis (Myšička Karel), 30. Myšička Karel (Vondráček Denis)
ŽK: Jiránek Jakub, Danda Lukáš – Myšička Karel ml.
RSC Čechie Slaný: Dvořák Pavel – Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Paluba Jan, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Danda Petr, Danda Lukáš
FC Atletico Chomutov: Otáhal Václav – Moravec Miloslav, Naďal Michal, Vondráček Denis, Podzimek Jan, Myšička Karel, Myšička Karel ml., Treml Lukáš
Nejlepší hráči: Jiránek J. (Slaný), Vondráček D. (Chomutov), Kroutil R. (Slaný)

Náš kapitán Jakub Jiránek se dostal do sestavy 8.kola, nutno říct, že rozhodně zaslouženě 👏