FAVORIT Z ÚSTÍ NAD NAŠE SÍLY…

Autor: , 9.1.2020

První letošní utkání A-týmu bohužel nevyšlo, když ve sportovní hale v Krupce prohráli naši hráči s celkem BOCA Juniors Ústí nad Labem 9:2 (5:1). Nepovedl se nám vstup do utkání, rychle jsme prohrávali, a proti tak silnému soupeři, jakým je jeden z favoritů a vedoucích týmů soutěže, se zápas těžko otáčí. Více info v reportu z ofko webu soutěž a pozápasových statistikách níže.

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports , basketball court a text

BOCA Juniors Ústí n/L – RSC Čechie Slaný 9 : 2 (5 : 1)

Ústecká Boca Juniors si na své palubovce poradila se slánskou Čechií, hosté prospali začátek utkání, a navíc měli vychýlenou mušku, přísnější měřítko snese jen brankář, který svůj celek zachránil od dvouciferné porážky, dva hattricky hostitele, kapitána Knora a Čisára. Než se hostující hráči probrali, nabrali tříbrankové manko, které připravil dvěma góly Knor a trefil se také Čisár. Slánští ještě mohou děkovat svému gólmanovi, že manko nebylo daleko vyšší, když v 8 minutě vychytal tutovky domácího celku. Počtvrté hosté kapitulovali po střele Čisára a až poté se konečně prosadili Mertlíkem. Těsně před přestávkou navýšil vedení domácího celku Memeti, a tak hostitel šel do kabin se čtyřbrankovým vedením. Začátek druhého dějství byl poněkud klidnější, další změna skóre nastala až ve 27 minutě, kdy se hostům po pěkné akci podařilo snížit Dandou L. To však bylo od hostů vše, měli sice několik slibných brankových příležitostí, ale ty nebyli schopni proměňovat, proti byl domácí brankář Sidor, nebo slánští hráči míjeli branku. Koncovka domácích byla o poznání lepší, přidali ještě další tři branky, Knor s Čisárem si zkompletovali hattricky.

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,3), Lutka Josef (8,3) Delegát: Vaněk Václav Diváků: 15 Místo konání: SH Krupka Datum konání: 4. 1. 2020 Výkop: 18:30 AF: D 5/4 – H 1/2 Fair play: D 23 – H 27
Branky (asistence): 4. Knor Vasil (Slepčík Dalibor), 5. Knor Vasil (Slepčík Dalibor), 7. Čisár Jan, 14. Cibrík Michal (Knor Vasil), 18. Memeti Adrian, 27. Jelen Karel (Urbánszký Alexandr), 31. Čisár Jan (Urbánszký Alexandr), 32. Knor Vasil (Jelen Karel), 35. Čisár Jan (Formánek Jiří) – 14. Mertlík Jan (Kroutil Radovan), 27. Danda Lukáš
ŽK: Slepčík Dalibor, Urbánszký Alexandr, Cibrík Michal – 0
BOCA Juniors Ústí n/L: Sidor Martin – Knor Vasil, Formánek Jiří, Jelen Karel, Memeti Adrian, Slepčík Dalibor, Urbánszký Alexandr, Cibrík Michal, Čisár Jan, Číhal Daniel
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Řehák Zdeněk, Paluba Jan, Danda Lukáš, Danda Petr, Tylšar Ondřej, Mertlík Jan, Kroutil Radovan, Chochola Zbyněk, Náprstek Radek
Nejlepší hráči: Čisár J. (Ústí), Pflégr V. (Slaný), Slepčík D. (Ústí)

Ostatní výsledky a tabulka jsou přímým odkazem zde.