NA VEDOUCÍ TÝM DIVIZE JSME NESTAČILI….

Autor: , 26.1.2020

Ve 12.kole DIVIZE A jsme bohužel nestačili na favorizovaný tým Spartaku Perštejn a na jeho palubovce prohráli po ztracené první půli 12:5. Více info si můžete přečíst v ofiko reportu z webu soutěže a pozápasových statistikách níže.

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports , basketball court a text

TJ Spartak Perštejn – RSC Čechie Slaný 12:5 (6 :1)

Perštejnský Spartak potvrdil roli favorita i proti hostující slánské Čechii, rychlé vedení dalo domácím klid do zbytku utkání, své statistiky si vylepšili zejména Dolejška 4+2 a Chmelan 2+5, mladý slánský celek moc šancí v tomto utkání neměl. Hostitel si vybudoval brzo dostatečné vedení, skóre otevřel již ve 2 minutě Exner, následovaly dvě slepené branky od Schreinera a Chmelana, o chvilku později se Schreiner prosadil podruhé a připojil se ještě gólem Holman. Hosté smazali nulu na svém kontě až po čtvrthodině hry Mrštinou, ale to bylo od hostů do přestávky vše. Pětibrankový náskok domácích do poločasu ještě stihl Dolejška. Po změně stran se jako první trefili hosté Řehákem, ale domácí kapitán Dolejška byl při střelecké chuti a brzy si zkompletoval hattrick. Mečbol na desítku připravil Chmelan pro Holmana. Za tohoto rozhodnutého stavu již domácí nehráli tak zodpovědně a dovolili soupeři trochu upravit skóre 2 góly Mertlíka a Dandou. Mezi domácí střelce se ještě podruhé dostal Exner a počtvrté Dolejška. Diváky tak oba celky bavily otevřenou hrou a brankami. Perštejn má nyní čtyři výhry v řadě a pokračuje v roli lídra soutěže, na čele celkové aktivity má hned dva hráče Dolejšku M. 43 (23+21) a Holmana J. 42 (20+22). Slaný čeká na další výhru již čtyři kola a nyní je již poslední, deváté, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Danda P. 18 (13+5).

Rozhodčí: Pašek Lukáš (8,4), Navrátilová Pavla (8,4) Delegát: Gryc Leoš Diváků: 15 Místo konání: SH Spořice Datum konání: 19. 1. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 1/2 – H 2/4 Fair play: D 27 – H 25
Branky (asistence): 2. Exner Pavel (Dolejška Matěj), 5. Schreiner Martin (Chmelan Jiří), 6. Chmelan Jiří (Holman Jaroslav), 9. Schreiner Martin (Dolejška Matěj), 11. Holman Jaroslav (Exner Pavel), 17. Dolejška Matěj (Chmelan Jiří), 23. Dolejška Matěj (Chmelan Jiří), 24. Dolejška Matěj (Holman Jaroslav), 25. Chmelan Jiří (Holman Jaroslav), 37. Holman Jaroslav (Chmelan Jiří), 38. Exner Pavel (Chmelan Jiří), 40. Dolejška Matěj – 16. Mrština Bohumil (Danda Petr), 22. Řehák Zdeněk (Mrština Bohumil), 31. Mertlík Jan (Jiránek Jakub), 32. Danda Petr, 39. Mertlík Jan (Mrština Bohumil)
ŽK: 0 – Danda Petr
TJ Spartak Perštejn: Sabadosh Ihor – Dolejška Matěj, Chmelan Jiří, Schreiner Martin, Exner Pavel, Holman Jaroslav, Zmrhal Miloslav
RSC Čechie Slaný: Pflégr Václav – Jiránek Jakub, Chochola Zbyněk, Tylšar Ondřej, Mrština Bohumil, Řehák Zdeněk, Danda Petr, Mertlík Jan
Nejlepší hráči: Chmelan J., Holman J., Exner P. (všichni Perštejn)