PREMIÉRA ÁČKA V „OKRESU“ S TORZEM SESTAVY A 3 BODY

Autor: , 6.11.2021

Náš A-tým se k prvním dvěma utkáním kladenské nejvyšší okresní soutěže nesešel zrovna v optimální sestavě. Tu nakonec tvořili hlavně veteráni a zejména pozice brankáře pak všechny přítomné překvapila. Ostatně posuďte sami: Chadima – Žák, Švásta, Ježek, Kvapil (c), Danda, Kroutil. 🙂 V prvním utkání jsme bohužel jasné tři body nakonec přenechali soupeři z Klobuk, jednoznačná výhra nad silným a našláplým slánským Unionem, kdy jsme v druhém utkání měli po zranění Žáka jen jednoho hráče na střídání, pak velmi potěšila. Vzhledem k ostatním výsledkům a dalším okolnostem jsou tři body dobré a my je bereme všemi deseti.

Může jít o obrázek 10 people a text that says 'RSC ČECHIE SLANÉ FUTSAL TEAR 10 ส 14 RSC ČECHIE SLANÝ - KLC KLOBUKY 5:6 (3:2) RSC ČECHIE SLANY -FK UNION SLANY 7:4 (5:1)'

RSC Čechie Slaný – KLC Klobuky 5 : 6 (3 : 2)
Ve 4. minutě nás poslal do vedení Danda, ale soupeř pět minut poté vyrovnal. V pohledném utkání stylu „nahoru-dolů“ nás poslal opět do vedení gólman Chadima v 11. minutě a chvíli nato si hosté dali vlastní gól. Ještě do přestávky jsme bohužel inkasovali. Když v druhé půli zvýšil Danda na 4:2 a my měli další šance, vypadalo to na zisk tří bodů. Hosté však zapnuli na plné obrátky, my vyrobili několik chyb a rázem jsme prohrávali 4:5. V předposlední minutě nádhernou bombou z dálky do šibenice Danda vyrovnal a my chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. Bohužel jsme jsme však při tlaku na soupeřově půli přišli v posledních vteřinách o míč a také o všechny body. Škoda aspoň toho za remízu… 😞
Branky: Danda P. 3, Chadima, vlastní – Douša 3, Říčka Jan 2, Pinc T.
Rozhodčí: Hovorka, Bázler. 60 diváků.

RSC Čechie Slaný – FK Union Slaný 7 : 4 (5 : 1)
Bez zraněného Žáka jsme nastupovali proti nabitému soupeři, který měl k dispozici nejen dvě čtyřky, ale také svého střelce Štěrbu, s jedním hráčem na střídání… K údivu všech v hale však patřila první půle nám. Na první branku Dandy ze 3.minuty ještě soupeř reagoval vyrovnáním v minutě šesté, ale pak jsme v rozmezí pěti minut nasázeli do sítě šokovaného Unionu čtyři branky, když se trefil Danda, pak dvakrát Švásta a ve 13. minutě nestárnoucí Kvapil. V úvodu druhé půle na nás hosté vlétli a třemi brankami korigovali na 5:4, jenže závěr patřil nám. Ve 24. minutě vstřelil naší šestou branku Kvapil a dvě minuty poté pečetil Danda naší výhru na konečných 7:4. Dobře my. 🙂👍
Branky: Danda P. 3, Švásta 2, Kvapil 2 – Štěrba 3, Kučera M.
Rozhodčí: Kalík, Hovorka. 40 diváků.