VÍTĚZNÉ OKRESNÍ LOUČENÍ ⚽️😉👍 VÍTEJ, KRAJSKÝ PŘEBORE 2024/2025 ✌️🙂🏆

Autor: , 17.3.2024

Do posledního hracího dne kladenského okresního přeboru jsme uplynulou druhou březnovou sobotu šli s tím, že jsme se s předstihem a dostatečným bodovým náskokem stali vítězi nejvyšší soutěže OSF Kladno.✌️🙂🏆 Oslavy jsme si však chtěli užít nejen pozápasové, ale ani v naší krásné nové Sportovní hala Háje, Slaný, která nám prostě opravdu sedí, jsme nechtěli nikoho nechat na pochybách, kdo jsou letošní MISTŘI a obě poslední utkání jsme plánovali vyhrát. ⚽️😉👍 Povedlo se to vše na výbornou, navíc naši hráči v posledním zápase s oslabeným kladenským Omaskem ukázali gesto fair play, ale o tom více v krátkých reportážích níže. 😉 Děkujeme moc všem, kdo jste nám celou sezónu drželi palce, kdo jste nás podporovali a kdo jste nám chodili fandit. 🙏

RSC Čechie Slaný – 1. DFK Slaný 3 : 0 (2 : 0)
Derby se slánskými „vojáky“ je vždy velký futsalový boj se vším všudy, navíc v dresu soupeře hrají bývalí čechisté, kdy někteří bývají často přemotivovaní až afektovaní, což vždy tento souboj okoření, a nejinak tomu bylo i tentokrát. A aby toho nebylo málo, celek DFK Slaný bojoval o třetí příčku, k níž by mu stačil jakýkoliv bodový zisk s námi. Jenže stejně jako v první části soutěže, i tentokrát jsme prostě byli lepší. Už ve 4. minutě nás poslal do vedení Danda, v předposlední minutě prvního dějství zvýšil Paluba na rozdíl dvou branek. Soupeř se snažil, ale jak jsme psali výše – byli jsme prostě opět lepší. ✌️🙂 A tak nejen, že náš gólman Kroutil vychytal další nulu, ale dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:0 Volgner.
Branky: Danda, Paluba, Volgner.
Rozhodčí: Stádník, Pejša T. 70 diváků.

SK Omask Kovo Kladno – RSC Čechie Slaný 2 : 10 (1 : 5)
Legendární kladenský celek dnes spíše vzpomíná na doby své slávy, v této sezóně víceméně paběrkoval a poslední zápasy pro něj byly symbolickým zakončením ne příliš úspěšné sezóny, když tým dorazil pouze se čtyřmi hráči… Naši borci k utkání přistoupili s gestem fair play a proti oslabenému soupeři hráli po celý zápas také v sestavě 3 + 1. I tak byl výsledek víc než jednoznačný a my nastříleli soupeři deset branek, v naší svatyni pak nastoupil mladý a nadějný gólman Vondrák. Hned v úvodu se trefil Ježek, v 7. minutě přidal druhou branku Paluba, tři minuty poté Danda a ve 12. minutě Řehák. Dvě minuty před koncem půle soupeř snížil, ale na poločasových 1:5 zvýšil opět Ježek. V druhém dějství kladenští ve 20. minutě znovu korigovali, ale to bylo z jejich strany vše a góly jsme dávali už jen my a to v tomto pořadí: 21. Chochola, 23. a 24. Paluba, 26. Tylšar a finální 10° pak čepoval soupeři v poslední minutě Ježek. Povinná výhra tak byla nakonec dvouciferná a oslavy mohly propuknout naplno. Report z nich přineseme v některém z dalších příspěvků. 🥃😎 🏆
Branky: Hlůže 2 – Paluba 3, Ježek 3, Danda, Řehák, Chochola, Tylšar.
Rozhodčí: Pejša T., Říha. 40 diváků.

Sestava: Kroutil, Vondrák – Jiránek (c), Danda, Volgner, Paluba, Řehák, Kvasnica, Chochola, Tylšar, Ježek

Na stránce OSF Kladno si zde 👉 zde 👈 můžete přečíst opět NEJEN KRÁSNÝ TITULEK, ale také shrnutí kola a prohlédnout zbývající výsledky a tabulku, na kterou se stále tak krásně dívá…. ✌️