BÉČKO ZÍSKALO PLNÝ POČET BODŮ

Autor: , 7.3.2010

Po delší době jsme se dočkali v Čechii úspěšného víkendu, protože na páteční důležitou výhru áčka navázala i rezerva, která si v sobotu připsala šest bodů a potvrdila tak svůj vzestup z posledních zápasů. Tabulku Okresního přeboru najdete ZDE, my vám níže přinášíme reportáže Kuby Macáka.

1.DFK Slaný B – RSC Čechie Slaný B  3:5 (2:1)

První minuty přinesly oboustranně opatrný futsal téměř bez šancí. A tak jediné, co by stálo za zmínku, jsou dvě žluté karty pro naše hráče, kteří si neodpustili několik poznámek na adresu rozhodčích. Pořádný futsal se začal hrát až v deváté minutě, kdy Šváb poslal dlouhý míč na Mrštinu, ten zprvní zklepl na Urbana, ale jeho následnou střelu chytil domácí brankář. O minutu později přišel už i první gól, Jiránek z nulového úhlu míč napálil brankáře, od kterého se balón odrazil do sítě. 0:1. Jenže za další minutu bylo vyrovnáno poté, co Mrština nepokryl svého hráče, ten z půlky vystřelil a Šváb míč uviděl až v síti. 1:1. Domácí mohli přidat i druhou branku, když Šváb rozehrál přímo na nohu napadajícího hráče, ale než se útočník zorientoval, Šváb svoji chybu napravil a míč mu odebral. Bohužel jsme do poločasu stejně inkasovali, když se v poslední vteřině jeden z domácích krásně trefil přímo pod víko. 2:1.

Druhý poločas však vyzněl lépe pro nás, hned v první minutě vyrovnal Mrština, jenž míč lehce tečoval před brankářem a nedal mu tak žádnou šanci. 2:2. A záhy jsme již vedli, kdy opět Mrština prošel celé hřiště a z obránců udělal jen statisty, míč naservíroval Matouškovi, který ho už jen pohodlně nasměroval do sítě. 2:3. Téměř ihned po rozehrání mohli domácí vyrovnat, ale jejich pokus zastavila tyč naší brány. Poté břevno nastřelil Švásta. Klid nám přinesl až Urban, který se prosadil nechytatelnou střelou po rohu. 2:4. Následně přišel i pátý gól, Matoušek našel na zadní volného Jiránka a ten nezaváhal. 2:5 Až poslední slovo měli domácí, kteří využili power play a stanovili konečný výsledek. 3:5.

Sestava: Šváb – Urban©, Matoušek, Kozák, Jiránek, Mrština, Švásta

Branky: 10. a 26. Jiránek, 16. Mrština, 18. Matoušek, 24. Urban


SK Olympik Mělník C – RSC Čechie Slaný B   5:6 (3:5)

Mělník začal aktivně, hned v první minutě přinutil Švába k bravurnímu zákroku. Poté domácí nastřelili břevno, když se jeden z hráčů Olympiku obtočil okolo Urbana. Následně ale přišly naše chvíle. Jako první se prosadil Kozák svoji střelou po rohovém kopu. 0:1. I druhou branku si připsal Kozák poté, co Mrština vystihl špatnou rozehrávku domácích a předložil mu míč před prázdnou bránu. 0:2. Třetí branku zařídil opět Mrština, který si narazil s Matouškem a nekompromisně zakončil. 0:3. Bohužel ihned po rozehrání se domácím podařilo snížit. 1:3. Následně Kozák vystihl rozehru, nabídl míč Švástovi a ten se nemýlil. 1:4. A opět přišlo snížení, Švásta nepokryl svého hráče a ten sám před Švábem mířil přesně. 2:4. Pátou trefu měl na svědomí Mrština a jeho umístěná střela. 2:5. Do poločasu přišlo další snížení ze strany domácích, na střelu k tyči Šváb nedosáhl. 3:5.

Druhá půle byla ve znamení našeho zahazování šancí, ve kterém nejvíce vyčníval Mrština řečený Bobeš Milosrdný. Vše vyvrcholilo při našem trestném kopu, kdy míč získali domácí a založili brankový protiútok. 4:5. Svoje lajdáctví mohl Mrština napravit záhy, ale z půlky hřiště trefil jen břevno. A tak se prosadil až v šestadvacáté minutě, když protancoval až do pokutového území a pohodlně přehodil domácího brankáře. 4:6. Domácí ale zase snížili. 5:6. Nakonec jsme mohli být rádi za tři body, protože v poslední minutě ještě nastřelili břevno naší brány.

Sestava: Šváb – Urban©, Matoušek, Kozák, Jiránek, Mrština, Švásta

Branky: 4. a 5. Kozák, 6.,11. a 26. Mrština, 9. Švásta

<!–[if !mso]>


<! st1\:*{behavior:url(#ieooui) } –>1.DFK Slaný „B“ – RSC Čechie Slaný „B“ 3:5 (2:1)

 

První minuty přinesly oboustranně opatrný futsal téměř bez šancí. A tak jediné, co by stálo za zmínku, jsou dvě žluté karty pro naše hráče, kteří si neodpustili několik poznámek na adresu rozhodčích. Pořádný futsal se začal hrát až v deváté minutě, kdy Šváb poslal dlouhý míč na Mrštinu, ten zprvní zklepl na Urbana, ale jeho následnou střelu chytil domácí brankář. O minutu později přišel už i první gól, Jiránek z nulového úhlu míč napálil brankáře, od kterého se balón odrazil do sítě. 0:1. Jenže za další minutu bylo vyrovnáno poté, co Mrština nepokryl svého hráče, ten z půlky vystřelil a Šváb míč uviděl až v síti. 1:1. Domácí mohli přidat i druhou branku, když Šváb rozehrál přímo na nohu napadajícího hráče, ale než se útočník zorientoval, Šváb svoji chybu napravil a míč mu odebral. Bohužel jsme do poločasu stejně inkasovali, když se v poslední vteřině jeden z domácích krásně trefil přímo pod víko. 2:1.

Druhý poločas však vyzněl lépe pro nás, hned v první minutě vyrovnal Mrština, jenž míč lehce tečoval před brankářem a nedal mu tak žádnou šanci. 2:2. A záhy jsme již vedli, kdy opět Mrština prošel celé hřiště a z obránců udělal jen statisty, míč naservíroval Matouškovi, který ho už jen pohodlně nasměroval do sítě. 2:3. Téměř ihned po rozehrání mohli domácí vyrovnat, ale jejich pokus zastavila tyč naší brány. Poté břevno nastřelil Švásta. Klid nám přinesl až Urban, který se prosadil nechytatelnou střelou po rohu. 2:4. Následně přišel i pátý gól, Matoušek našel na zadní volného Jiránka a ten nezaváhal. 2:5 Až poslední slovo měli domácí, kteří využili power play a stanovili konečný výsledek. 3:5.

 

Sestava: Šváb – Urban©, Matoušek, Kozák, Jiránek, Mrština, Švásta

Branky: 10. a 26. Jiránek, 16. Mrština, 18. Matoušek, 24. Urban

 

 

SK Olympik Mělník „C“ – RSC Čechie Slaný„B“ 5:6 (3:5)

 

Mělník začal aktivně, hned v první minutě přinutil Švába k bravurnímu zákroku. Poté domácí nastřelili břevno, když se jeden z hráčů Olympiku obtočil okolo Urbana. Následně ale přišly naše chvíle. Jako první se prosadil Kozák svoji střelou po rohovém kopu. 0:1. I druhou branku si připsal Kozák poté, co Mrština vystihl špatnou rozehrávku domácích a předložil mu míč před prázdnou bránu. 0:2. Třetí branku zařídil opět Mrština, který si narazil s Matouškem a nekompromisně zakončil. 0:3. Bohužel ihned po rozehrání se domácím podařilo snížit. 1:3. Následně Kozák vystihl rozehru, nabídl míč Švástovi a ten se nemýlil. 1:4. A opět přišlo snížení, Švásta nepokryl svého hráče a ten sám před Švábem mířil přesně. 2:4. Pátou trefu měl na svědomí Mrština a jeho umístěná střela. 2:5. Do poločasu přišlo další snížení ze strany domácích, na střelu k tyči Šváb nedosáhl. 3:5.

Druhá půle byla ve znamení našeho zahazování šancí, ve kterém nejvíce vyčníval Mrština řečený Bobeš Milosrdný. Vše vyvrcholilo při našem trestném kopu, kdy míč získali domácí a založili brankový protiútok. 4:5. Svoje lajdáctví mohl Mrština napravit záhy, ale z půlky hřiště trefil jen břevno. A tak se prosadil až v šestadvacáté minutě, když protancoval až do pokutového území a pohodlně přehodil domácího brankáře. 4:6. Domácí ale zase snížili. 5:6. Nakonec jsme mohli být rádi za tři body, protože v poslední minutě ještě nastřelili břevno naší brány.

 

Sestava: Šváb – Urban©, Matoušek, Kozák, Jiránek, Mrština, Švásta

Branky: 4. a 5. Kozák, 6.,11. a 26. Mrština, 9. Švásta