B-TÝM POUZE JEDNA VÝHRA ZE TŘÍ ZÁPASŮ

Autor: , 5.2.2015

Šestý hrací den okresního přeboru znamenal pro naše barvy opět tři utkání. Jako první jsme prověřili vedoucí celek soutěže SK Olymik Mělník „C“, následně rezervu FOBOZu a jako poslední mužstvo Třebusic. Ze tří zápasů se nám podařilo vybojovat jen 3 body, což se jako úspěch určitě počítat nedá…

RSC Čechie Slaný „B“ – SK Olympik Mělník „C“ 3 : 8 (1 : 3)
První utkání dne bylo asi i tím nejhezčím. Hned od úvodu bylo zjevné, že se sešly dva futsalově dobře vybavené týmy. Oba gólmani chytali výborně, a tak se dlouho hrálo bez změny skóre. První branka přišla až v 9. minutě, kdy se prosadil Dlugi a poslal náš tým do vedení. Hostům z Mělníka se však podařilo do poločasu vývoj utkání třemi zásahy otočit. Na úvod druhé půle nás na rozdíl jediné branky přiblížil Stolár, jenže o minutu později si dvoubrankové vedení hosté vzali zpět. Ještě v 19. minutě jsme se soupeři přiblížili na rozdíl jediného gólu, ale to bylo v utkání naposled. Ve 21. minutě to byl opět Mělník, kdo skóroval a vedl již 3:5. Utkání jsme nechtěli „zabalit“, a tak jsme se rozhodli pro hru bez brankáře. Na zkušený celek Mělníka jsme si ovšem nepřišli a následně inkasovali i laciné branky… Konečné skóre se zastavilo na hodnotě 3:8.
Branky: Dlugi, Stolár, Chaloupka

RSC Čechie Slaný „B“ – PK Třebusice „B“ 8 : 0 (4 : 0)
Druhé utkání dne bylo pro naše barvy velmi povedené, ale bylo to zapříčiněné především absencí brankáře na hostující straně. Od začátku utkání jsme byli lepší a postupně jsme navyšovali i skóre, které se nakonec zastavilo až na výsledku 8:0. Pěti góly se připomněl kanonýr Stolár.
Branky: 5x Stolár, 2x Jiránek, 1x Švásta

FC Foboz Slaný „B“ – RSC Čechie Slaný „B“ 8 : 0 (3 : 0)
Poslední utkání nám vůbec nevyšlo… První poločas byl oboustranně vyrovnáný, jenže na rozdíl od nás domácí své šance využívali, což jim zařídilo poločasové vedení 3:0. Bohužel ani po změně stran se nic nezměnilo, nebyli jsme schopni si vypracovat kloudnou akci a když už jsme se dostali do zakončení zneškodnil ji domácí brankář. Ani pokus o power play nám nevyšel a my si ze zápasu odnesli pěkný debakl…

Sestava: Pflégr – Žák ©, Chaloupka, Dlugi, Švásta, Stolár, Jiránek