TŘI VÝHRY BÉČKA A POSUN NA TŘETÍ PŘÍČKU PŘEBORU

Autor: , 15.12.2017

Po ne zcela vydařených úvodních kolech nejvyšší okresní soutěže bodoval druhou prosincovou sobotu náš B-tým na 100%. Naše rezerva, za níž nastoupili především naši mladíci, ve všech třech utkáních zvítězila a posunula se tak v tabulce okresního přeboru na 3.příčku. Více informací včetně statistik najdete níže.

25310968_10155949948391489_6297234321421326902_o

RSC Čechie Slaný „B“ – 1. FC Slavoj Kladno 4 : 1 (1 : 0)

V utkání s vedoucím celkem soutěž a dosud neporaženým Slavojem Kladno dlouho nepadla branka, až se v poslední minutě prvního dějství trefil náš kanonýr Kroutil. Ve druhé půli sice soupeř vyrovnal, ale Stolár nám tři minuty poté vrátil vedení. Zápas rozhodla 25.minuta, kdy jsme vstřelili dvě branky. Nejprve skóroval Řehák a na konečných 4:1 pečetil Kroutil.
Branky: Kroutil 2, Stolár, Řehák – Rejcha.
Rozhodčí: Kalík, Laštovička. ŽK: Kubec (Slavoj). 30 diváků

RSC Čechie Slaný „B“ – SK Omask Kovo Kladno 10 : 2 (4 : 1)

V souboji s posledním týmem tabulky to byla naprosto jednoznačná záležitost. Úvodní branku vsítil Kroutil, v 9.minutě jsme pak přidali další dva góly, když se trefil Stolár a po něm Řehák. Soupeř jednou trefou kontroval, ale minutu před koncem dával Stolár na 4:1. Ve druhé půli zvýšil Kroutil na rozdíl čtyř branek. Kladenští ještě snížili na 5:2, ale vzápětí zvyšoval Stolár, aby se v závěru z utkání stala naše exhibice, kdy naši mladíci nastříleli soupeři další čtyři branky. Skórovali Rezek, Drbota, Kroutil a Řehák a my zvítězili 10:2.
Branky: Kroutil 3, Stolár 3, Řehák 2, Rezek, Drbota – Bouška, Hlůže.
Rozhodčí: Stádník, Laštovička. 50 diváků.

FC Foboz Slaný – RSC Čechie Slaný „B“ 4 : 6 (2 : 3)

Zápas se slánským Fobozem jsme hráli hned po utkání s kladenským Omaskem a na vítězství jsme se ze všech tří utkání nejvíce nadřeli. Už ve 2.minutě nás poslal do vedení Řehák. Soupeř po pěti minutách vyrovnal, ale v 8.minutě jsme dvěma góly vrátili vedení na naší stranu. Branky dávali Kroutil a po něm Stolár. Minutu před koncem Foboz snížil na poločasových 2:3. Hned v úvodu druhého dějství soupeř vyrovnal. V 18.minutě dával na 3:4 Drbota, ale vzápětí bylo znovu srovnáno – 4:4. Veledůležitý gól ale vstřelil ve 20.minutě Volgner a když o dvě minuty zvýšil na 4:6 Řehák, výhru jsme si již pohlídali.
Branky: Svítek, Kratina K., Kratina M., Hudousek – Řehák 2, Kroutil, Stolár, Drbota, Volgner.
Rozhodčí: Laštovička, Kalík. ŽK: Řehák (Čechie „B“). 50 diváků.

Sestava: Pospíšil, Moravec – Stolár (c), Řehák, Rezek, Drbota, Kroutil, Volgner, Tylšar, Hrůnek, Chadima (Foboz), Kvapil (Foboz)

Další výsledky a tabulka okresního přeboru je k vidění zde.