PROČ D-TÝM OPĚT PROHRÁL?

Autor: , 3.1.2010

Pokud se podíváme do tabulky Okresní soutěže futsalu II.třídy skupiny A, zjistíme nelichotivou skutečnost, že náš tým z devíti odehraných zápasů získal pouhé 4 body. A my víme proč.

Dnešní další tři prohry byly již poslední kapkou pro vedení klubu, které slíbilo, že budou padat hlavy. Našemu plátku se do rukou dostala exkluzivní informace, která by mohla vedení ulehčit práci v hledání viníků. Nejmenovaný svědek nám totiž popsal, co dělala petice hráčů nominovaných k zápasům v sobotu v noci! Kolem osmé hodiny večerní se v baru Čechie sešla trojice z nich (J.M., A.Č. a P.D.). To zde ale již nějakou dobu seděl čtvrtý hráč (J.J.). Pivo značky Kozel a Plzeň teklo proudem a zábava se vesele rozjížděla. Nutno podotknout, že jako seriózní plátek nechápeme počínání místního hostinského, pana Svatopluka Švába, jenž jako prezident klubu věděl o nominaci těchto hráčů a přesto jim vesele naléval. Kolem jedenácté hodiny k naší čtveřici přisedl pátý do party (J.K.) a hned se přidal k alkoholovému opojení. Po půlnoci se naše parta rozdělila. J.J. jako nejstarší odpadl a vydal se směrem ke svému domovu. Zbylí hráči pokračovali dále a jejich další zastávkou byl bar Kufr. Zde si naivně mysleli, že se nejlépe na utkání připraví pomocí stolního fotbálku a tak u něj strávili nejvíce času. Zde taktéž tekl alkohol proudem, především cola-cola s vínem a pivo. Postupem času naši hrdinové začali odpadávat a už jen posedávali u stolů a mluvili opilecké nesmysly. Kolem druhé hodiny ranní náhle bez jakéhokoliv slova zmizel A.Č. (?snad domů?). Na tento popud se rozhodli i J.K. a P.D., že raději také vyrazí. A tak se jako největší ochlasta ukázal J.M., který údajně měl domů dorazit kolem třetí hodiny ranní. Není tedy divu, že druhý den náš tým nezískal ani bod. Doufáme, že se výše jmenovaní nad sebou zamyslí a příště si tyto své cesty odpustí.