C-TÝM V ŠÍLENÉM NEDĚLNÍM MARATÓNU POUZE S JEDNOU VÝHROU

Autor: , 10.11.2016

Pět zápasů za nedělení den v okresní soutěži II.třídy absolvoval náš C-tým a byla to porce utkání až nelidská – o tom, že se nám tento systém vůbec nelíbí jsme psali již minule a hrát odpolední čtvrtý a pátý zápas hned za sebou označil prezident našeho klubu za „zrůdnost“… Náš tým (a druhá rezerva obzvlášť) hraje futsal pro radost a je otázkou, je-li toto ještě radost… Každopádně nám bohužel na poslední chvíli vypadli ze sestavy dva hráči a kvůli kolizi s fotbalem jsme odpolední dva zápasy dohrávali s torzem, složeným především z našich dorostenců. Nakonec jsme dokázali získat alespoň tři body za jednu výhru a kromě jednoznačného průběhu zápasu s Velkou Bukovou, která byla jasně lepší a zaslouženě nás v gólové přestřelce přejela, jsme s ostatními soupeři dokázali držet krok a prohry byly buď nešťastné nebo se ctí. Níže přinášíme všech pět výsledků:

RSC Čechie Slaný „C“ – TJ Sokol Bratronice 1 : 4 (0 : 3)
Branky: Kuhn – Kníže J. 2, Joukl, Kníže A.
Rozhodčí: Laštovička, Bázler. 40 diváků.

RSC Čechie Slaný „C“ – HoChoDoNe Bratronice 6 : 2 (3 : 1)
Branky: Tylšar 2, Tyluš 2, Řehák, Šlajchrt – Šimonka, Fuit.
Rozhodčí: Čikara, Laštovička. 20 diváků.

FC Krakovec – RSC Čechie Slaný „C“ 6 : 4 (3 : 3)
Branky: Škvára 3, Synek A., Synek M., Krejčí – Řehák 2, Tyluš, Polakovič.
Rozhodčí: Bázler, Čikara. 20 diváků.

FC Velká Buková – RSC Čechie Slaný „C“ 10 : 4 (5 : 1)
Branky: Daniš 5, Zoul 3, Matějovský M., Zuska – Řehák 2, Šlajchrt, Dlugi.
Rozhodčí: Bázler, Svoboda. 80 diváků.

RSC Čechie Slaný „C“ – FC Stochov 0 : 3 (0 : 2)
Branky: Kočí, Vojtěch, Soukup.
Rozhodčí: Svoboda, Říha. 100 diváků.

V našich barvách nastoupili a prostřídali se:
Pflégr, Šváb, Kolář – Šlajchrt ©, Dlugi, Řehák, Náprstek, Tylšar, Polakovič, Kuhn, Tyluš, Kvasnica

Tabulka a ostatní výsledky jsou k vidění zde.