C-TÝM ZÍSKAL ČTYŘI BODY ZA VÝHRU A REMÍZU

Autor: , 23.11.2017

Minulou listopadovou neděli pokračovala 2.hracím dnem nejnižší futsalová okresní soutěž a naše druhá rezerva si nevedla vůbec špatně. Po dvou velmi dobrých výkonech uhrála čtyři body, když porazila slánskou Jafru a remizovala s týmem Kačice. Podrobnosti níže včetně statistik a komentářů hrajícího trenéra Marka Kuhna.

23675004_10155885938261489_1727017585792544451_o

RSC Čechie Slaný „C“ – FK Kačice 2 : 2 (1 : 2)
Branky: Kalík, Kroutil – Paluba, Rác.
Rozhodčí: Bázler, Svoboda. ŽK: Navrátil (Kačice). 30 diváků.

Po opatrném úvodu nás silný soupeř potrestal gólem po naší chybě v rozehrávce a po následném přečíslení. Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat Kroutilem. Vedení jsme dlouho neudrželi a po nedůrazném odehrání balonu naším golmanem zakončoval soupeř přesně. Druhá půla byla plná šancí na obou stranách. Našemu mladému týmu se nakonec podařilo (pouze) vyrovnat na konečných 2:2.

RSC Čechie Slaný – Jafra FK Slaný 8 : 2 (3 : 2)
Branky: Kroutil 4, Tylšar 2, Dlugi, Volgner – Petrášek, Voborník.
Rozhodčí: Bázler, Kalík. ŽK: Kvasnica (Čechie „C“). 40 diváků.

Poměrně zběsile začal (a i skončil) náš druhý zápas. Po minutě hry jsme prohrávali 2:1, když úvodní gól vstřelil krátce po rozehrávce a po precizně provedené kombinaci Dlugi. Pak dvakrát zaváhal náš gólman. Od Jafry to však nakonec bylo vše. První půli jsme nakonec vyhráli 3:2. V druhé vstřelili brzy další dva góly a zápas dohráli v exibičním duchu. Do hry se tak dostal náhradní golman i hráči širšího kádru. Jedinou chybou našeho týmu bylo neproměňování většího množství šancí, i tak se ale konečný výsledek zastavil na čísle 8:2.

Sestava: Moravec, Kolář – Dlugi, Šlajchrt (c) – Volgner, Kvasnica, Chrapo, Giňo, Kalík – Kroutil, Tylšar

Ostatní výsledky a tabulka je k vidění zde.