TRENÉR ŽÁK REZIGNOVAL NA SVOJI FUNKCI…

Autor: , 23.2.2010

Po neúspěšných výsledcích v posledních kolech rezignoval na svoji funkci současný trenér a sportovní ředitel Mgr.Pavel Žák. Jak sdělil naší redakci, cítí se být unavený a vyčerpaný, díky čemuž nedokáže úspěšně vést A-tým v boji o záchranu druholigové příslušnosti. V pozici trenéra byl nahrazen agilním Miroslavem Chadimou, který působil v roli jeho asistenta a vedl náš celek během Žákova podzimního neúspěšného trenérského angažmá v pražských Bohemians. Pavel Žák zatím zůstává v pozici sportovního ředitele, nicméně se očekává, že rezignuje i na tuto funkci (chce se více věnovat rodině) a vedení již zaujímá nezbytné kroky. O dalších změnách vás budeme informovat. Děkujeme bývalému trenérovi Žákovi za vše, co kdy pro náš tým vykonal a jeho nástupci přejeme v jeho nové funkci hodně štěstí. Miroslav Chadima má nyní v rukou svým způsobem osud našeho klubu a celá Čechie věří, že bude v boji o udržení 2.ligy úspěšný.