Nová sezóna se kvapem blíží

Autor: , 23.9.2012

Již jen několik málo dnů zbývá a kolotoč futsalových zápasů se pro náš tým rozjede na plné obrátky.

Tak jsme se rozhodli napsat pár řádků o nové sezóně, která bude plná novinek.

Jako první by se hodilo informovat o soutěžích, které budeme v nové sezóně hrát. Jako vloni náš tým zasáhne do krajského přeboru, okresního přeboru a do okresní soutěže II. třídy. Jako domácí hala pro zápasy krajského přeboru byla tradičně zvolena slánská BIOS hala, výkop utkání budou vždy v něděli v 11:00. Změna přichází pro utkání okresního přeboru, kdy se mistrovské zápasy přesouvají ze slánské haly do kladenské. Pro okresní soutěž II. třídy místo zůstává stejné, tudíž Stochov.

Další veliká změna je zprovoznění systému FUTIS. Více informací o systému je možné získat na stránkách FA. Pro naše členy je podstatné, že je nutné uhradit členský příspěvěk ve výši 100 Kč na kalendářní rok, jinak jim systém neumožní startovat v mistrovských soutěží.

Do nové sezóny vstupujeme  také s několika hráčskými změnami, přišlo několik známých i neznámých tváří, ale také  několik hráčů opustilo naše řady. Snad nám tyto změny pomůžou a budeme opět silným týmem.